Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JakubKata

Mam upośledzenie lekkie a chce iść do liceum i do szkoły wyższej na informatyka

Polecane posty

Witam, mam taki problem, mnie on bardzo dotyczy ponieważ jest mi bardzo ciężko w liceum, chodzę do cosinusa i kompletnie nic nie rozumiem np z tematu religijnego i z fizyki, czy jak mam upośledzenie lekkie mam szanse zdać chociaż z dwójką liceum ?, czyli np szczęściem, bo znam siebie i wiem że nawet jak się skupiam to nic to nie daje, bo mam mocne zamulenie wtedy podczas np słuchania kogoś i jak za długo ktoś mówi to zapominam większą większość, a więc czy opłaca mi się kontynuować i zobaczyć czy zdam ?, jestem na to uparty ponieważ też nie wiem co w życiu chcę robić, jestem po zawodówce i nic z zawodowych mi się nie podoba, na komputerach się znam, wiem jak złożyć komputer w 60%, wiem większość powszechnych problemów i wiem jak im zaradzić, ale to technikum musi być wymagane, co zrobić z takim życiem skoro mam 100% pewności że nie zdam raczej, bo skoro mam taki problem i wiem że mi to się dzieje to nic się nie zrobi, oprócz liczenia na szczęście, wiele razy siebie obwiniałem za to że żyje, bo jaki sens ma życie takie jakie ja mam ?, może ktoś kto nie wie jak się z tym żyje się zaśmieje, ale łatwo jest się śmiać niż samemu w 100% to przeżyć aby w 100% również móc ocenić a nie mieć jedynie teorie, dla mnie to bardzo trudne dziś był mój 1 dzień, dodam że jak chodziłem do szkoły specjalnej to nie było aż tyle pisania i gadania, na dodatek miałem 5 lat przerwy od szkoły, a jak np mam pisać o I Wojnie Światowej to nawet nie wiem czy warto myśleć o tym czy miałem to w gimnazjum, bo w specjalnym gimnazjum na pewno miałem mocny skrót, bo od tego są specjalne gimnazja aby człowiek z id 59 średnim dla upośledzenia lekkiego nie musiał za dużo myśleć, będę wdzięczny każdemu kto potrafi mnie zrozumieć i pomóc za pomoc, życie jest dla mnie bardzo trudne i jak mi ktoś z tym pomoże będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno na informatyce jest więcej terminów zaliczeń, ale matematykę musisz umieć idealnie, poszukaj czy są jakieś programy ułatwiające udział w takich instytucjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×