Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wiecie, że wasze imię zostanie pogrzebane wraz z waszym ciałem?

Polecane posty

Gość gość

w momencie śmierci nikt nikomu nie pomoże, żadni przyjaciele, nikt...jesteś tylko Bóg i ty. Co będziesz miał/a na swoją obronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem już to od dawna i nie mam żadnego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog jest miloscia i nie ma tu mowy o jakiejs obronie, to wymysl klech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie zabilam ani nie zamierzam w związku z tym się nie boje. Poza tym każdy jest bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Bóg mnie atakuje to nie chcę w niego wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.36 zawiedziesz się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile bluźnierstw! równy z równym... jak bardzo się mylicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek umiera i finito, przestań cie pierdolić od rzeczy, nic tam nie ma, umierasz ty i świadomość, potem jest nicość, jakoś mnie to nie przeraza,a w chwili smierci będziesz sam osadzał swoej czyny, wszystko zoabaczysz a potem zgaśniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.44 nic nie wiesz, doucz się jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje imię pozostanie w sercach i pamięci tych, którzy mnie kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ma się douczać? Biblia to fantastyka i mamy wolną wolę żeby w nią wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.59 nie truj już swoim ateizmem, to nie temat dla ciebie! A poprzednie osoby mają problem ze zrouzmieniem, co znaczy umrzeć...umrzeć dla świata i żyć dla Boga... cóż to znaczy? to znaczy, że kiedy odchodzisz z tego świata, nic się dla ciebie już nie liczy, nic...chociaż tu na ziemi o tobie pamiętają, tam to nie ma wartości, a wszystko, co czynione jest z pychy i na pokaz nic nie znaczy, nic...zycie okaże się puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Boga wierzę tylko nie w Kościół, a skoro życie dla Boga jest pustką to wiara jest nicością? To p co wierzyć skoro i tak będzie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic skoro będę spać, bez snów i mam w d***e co reszta, nie chce zadnego rozwoju, Bogów itd, chcę zasnąc i tyle i tak sie stanie, bo nie mam żadnych przekazow stamtąd, tam nic nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a skoro życie dla Boga jest pustką to wiara jest nicością? To p co wierzyć skoro i tak będzie nic" źle zrozumiałaś życie bez miłości, na pokaz ,w godzinę śmierci okaże się puste i nic nie znaczące ( z książki "Rękopis z czyśca" audiobuk dostępny w internecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba żyć z Bogiem, nie bać nikogo oprócz Niego, nie bać się krytyki ludzi. Jak byłam niszczona nikt nie brał mnie w obronę a wszystkich to bawiło, nikt nie nazwał tych, którzy probowali mnie zniszczyć choćby wrednymi, teraz gdy bronie się mówiąc prawdę o nich ci wszyscy swietjwbliwi nazywają mnie wredną i niby powinnam się czuć gorzej z tego powodu, obrońcy uciśnionych oprawców się znaleźli i i ich narzeczonych, które latami mnie poniżały, co nikomu nie przeszkadzało. Trzeba żyć swoje życie i pamiętać o tym, że ludzie są jak kruki, zadziobia każdego kto się wychyla ponad ich przeciętność. Tego nauczyło mnie zycie a niej Bóg wykazać się większą wiedzą od nicholery, tych wszystkich mundrych i dojrzałych w ich pojęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*a nie daj Bóg wykazać się większą wiedzą od tych wszystkich mundrych i dojrzałych w ich pojęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"umrzeć...umrzeć dla świata i żyć dla Boga... cóż to znaczy? to znaczy, że kiedy odchodzisz z tego świata, nic się dla ciebie już nie liczy, nic." co tu można nie zrozumieć? Trzeba było od razu napisać to co w następnym poście. O cytat z czegoś, no ale jak rozumiesz to może napiszesz własnymi słowami? Naprawdę myślisz że człowiek jest w stanie żyć bez miłości? Jakiejkolwiek? I tak pustym umrzeć potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja się nie dam pogrzebać, bo u nas w rodzinie tylko kremacja i wisi mi koło tyłka, że umrę. Wiem o tym od przedszkola, że każdy musi umrzeć i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie straszyć i nawracać, na mnie to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×