Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam dość życia

Polecane posty

Gość gość

jestem nim zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Ale idę dalej bo mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale drugie będzie wieczne i nie będzie odpoczynku w ogniach piekielnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie waż się tak myśleć, nie dopuszczaj takich myśli by zagościły w twojej głowie, są wstępem do autodestrukcji. Jesteś silny i dasz radę pokonać trudny czas, to tylko etap w życiu, nie poddawaj się, skończy się i będziesz szczęśliwy. Walcz z nimi są różne sposoby, modlitwa, ćwiczenia, dieta i tabletki na depresję. W pewnym momencie życia mi pomogły, 1.5 roku brałam, teraz jestem bez nich, mam siłę i ochotę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha co za pocieszenie. a moze do nieba trafimy kto wie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cie autorze. Tez tak mam. Przede mna jeszcze z 40-50 lat zycia. Dlugie to jak cholera a trzeba tyle zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja "na szczęście" jestem już za półmetkiem i mam nadzieje na lepsze przyszłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
osiągnąłem w życiu już niemal wszystko - lecz dla moich bliskich to wciąż za mało i tak samo jestem nieodpowiedni mimo ze charakter mam opanowany niemal do perfekcji oraz posiadam ogromna wiedzę i inteligencje oraz oczywiście wady , które są neutralizowane z doświadczeniem życiowym - jestem tym zmęczony - tylko najbliższe osoby mogą tak nas zniszczyć bo nas znają i wiedza jak nam doje*** żebyśmy mieli dość wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
czuje ze nadszedł mój kres - jestem potwornie rozczarowany i nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten stan minie bądź cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
niestety nie minie kiedyś wszystko się kończy i każdy dojdzie do jakiegoś końca i trzeba się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzysz ze bedziesz mial takiego dola do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
tak i juz nie wyjdę z tego stanu póki nie spotka mnie ostateczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź sie powieś nikt ci nie karze żyć imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro sie Ciebie czyta autorze, nie ma czegos na czym mogłbyś się oprzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
wiesz , to nawet nie jest przykre ponieważ to jest życiowe - w życiu następują pewne etapy które są nam przeznaczone - zawsze starałem się jak mogłem najlepiej ale nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego i być każdym - nawet już przestaje powoli mieć do tego empatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz życiowe a ja znam wiele osob w wieku 70 lat ktorzy tryskają życiem a każdy dzień wotają radośnie. Ciebie to nie dotyczy bo Twoje zycie jest smutne. Podaje Ci dłoń-moje tez takie jest i nie ma dnia w ktorym nie czekam na kres wszystkiego jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
szkoda ze nie mogę pisać pewnych scenariuszy dla ludzi , by byli szczęśliwi ponieważ nie mogę tego sprawić innym skoro sam tego nie osiągnąłem - nie do mnie to należy , mimo ze mam całkowity przepis , jak należy dążyć do szczęścia , które w moim wypadku się nie powiodło - mogę tylko powiedzieć ze ludzie powinni szanować innych którzy na to zasługują a tak się nie dzieje i zamiast tego dostaje się po d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek powinnismy najpierw dać innym.. ach zebysmy tak mogli widziec więcej niż nam sie wydaje,ze widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
możesz dawać szacunek i go nie otrzymywać - widzimy bardzo dużo lecz nie potrafimy się zatrzymać i przy tym odpoczywać - zamiast tego chcemy widzieć więcej i ciagle coś nowego - bezwzględnie także oczekujemy czegoś od innych i być cały czas super idealni , co nas prowadzi do zguby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie 'do zguby'zaprowadzilo cos zupelnie innego ale...czas na mnie. Trzymam za Ciebie kciuki autorze i życzę lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautortematu
wzajemnie tez lecę spać by się schować dla Ciebie jest jeszcze nadzieja i wszystko się u Ciebie odwróci - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy sie nie odwroci. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×