Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy reakcja moich rodziców była normalna?

Polecane posty

Gość gość

Mam 29 lat, w tym roku kończe studeia prawnicze ( już mam skonczona administracje) , pracuję. Powiedziałam im ,że narazie nie chce isc na aplikacje i nie wiem czy w ogole pojde , a oni zareagowali na to złością... Jestem dorosła, a oni nadal mam wrazenie ze chca decydowac o moim zyciu. Tak samo niechetnie podchodzą do wszystkich moich zwiazkow, wynajdując u kazdego pratnera wady. Choć sie do tego nie przyznaja, mam wrazenie, ze oni nie chcieliby zebym zalozyla wlasna rodzine/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą aplikacją to akurat się nie dziwię. Samo skończenie studiów prawniczych nic nie daje. Co do reszty to takie są m.in. skutki zamieszkiwania dorosłych dzieci z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy rodzice traktują dzieci jak swoją wlasność. Żyj tak jak uważesz za słuszne. Każdy ma tylko jedno życie do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, że nic nie daje to się nie zgodzę bo jest wiele różnych możliwości od pracy w korporacji po np. w policji. Natomiast po aplikacji jest teraz tyle osób, że nawet zastanawiam się czy w ogóle opłaca się ją robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja tak się czuję jakby oni mnie traktowali jak swoją własność :( Bo od dziecka byłam taka wychuchaną jedynaczką i to zostało im do dziś. Dlatego żadnego mojego faceta nie akcetują itd. choć zwykle nie mieli do tego powodów, ale każdego nie lubili, obecnego też i pewnie nie będą zadowoleni ze ślubu z nim... Momentami czuję się jak emocjonalnie ubezłasnowolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz sama czy z nimi kto Cię utrzymuje? Jak nie chcesz, żeby się nie wtrącali to się wyprowadzadź i usamodzielnij, zaczyni zarabiać sama, to będziesz miała spokój. Do kiedy chcesz żyć na garnuszku rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz sama czy z nimi kto Cię utrzymuje? Jak nie chcesz, żeby się wtrącali to się wyprowadzadź i usamodzielnij, zaczynij zarabiać sama, to będziesz miała spokój. Do kiedy chcesz żyć na garnuszku rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Jeśli z nimi mieszkasz w tym wieku to oni automatycznie dają sobie prawo do życia twoim życiem. Wyprowadz się i pozbędziesz się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×