Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podczas stosunku pękła prezerwatywa

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj podczas stosunku z partnerem pękła prezerwatywa, partner skończył we mnie. Niemal natychmiast przemyłam się oraz oddałam mocz. Jest to praktycznie ostatni dzień mojego okresu. Dodatkowo biorę antybiotyk od dermatologa, limecyklinę. Czy mogę zajść w ciążę? Bardzo się tego boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci sie boisz dziecko jest darem od boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglo dojść do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest możliwe. Jak długi masz cykl, który to dzień cyklu i czy są regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast glupio pytac, zalatwiaj tabletke PO! Jest na recepte. Masz 72h. Natura jest przebiegla. Mialam podobny przypadek, tj. Raz jeden gumka sie zsunela z zawartoscia w trakcie tzw. Dni nieplodnych i zaszlam!!! Usnelam, ale nikomu nie radze ryzykowac. Antybiotyk ie wplywa na plodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaWawa
Zawsze jest ryzyko, zwłaszcza przy gumkach. Nie lepiej pomyśleć o pigułce? Ja biorę vibin mini i mam święty spokój. Wcześniej tylko ciągle stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mella
Dopiero teraz wiem jaka to niekomfortowa sprawa. Też po raz pierwszy w życiu mieliśmy właśnie taką sytuację, jest stres nie powiem mimo że teoretycznie mam teraz dni niepłodne ale obiecałam sobie że po długim weekendzie idę po jakieś pigułki do ginekologa bo mnie ten stres zabije w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być już za późno. Jak jesteście młodzi, płodni, to ciąża bardzo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.54 idź po pigułke po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jak długie zwykle masz cykle? Jeżeli w ciągu roku wszystkie były dłuższe, niż 28 dni, możesz zajść w ciążę już 6-7 dnia cyklu - i nieważne, czy miesiączka już się skończyła, czy nie.Jeżeli zdarzały Ci się cykle krótsze, bezpieczna możesz się czuć tylko w czasie pierwszych trzech dni okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mika
miałam dwie stresowe sytuacje, masakra i w tym dwa razy przygody z prezerwatywą; na kontrolnej wizycie u gin. poprosiłam o antykoncepcje; ponad pół roku stosuję belarę, przy okazji też okres mi się unormował, bo z tym też miałam problem; teraz seks to nie stres i przyjemność, ale tylko przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy kiedy występuje u Ciebie owulacja. Powinnaś ją sobie wyznaczać na bieżąco by wiedzieć kiedy możesz zajść w ciążę. Pomocny w tym może być mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×