Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kryzys w małżeństwie m, kryzys w macierzyństwie

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesięcy tkwię w mocno apatycznym stanie. Musiałam zrezygnować z pracy że względu na opiekę nad najmłodszą córką. Siedzenie w domu jest dla mnie męczące samo w sobie. A tu problemy finansowe, kryzys w małżeństwie. Jeszcze kilka innych problemów, o których już pisać nie będę. To wszystko razem sprawia, że od kilku miesięcy czuję się fatalnie. Nie mam na nic siły, nic mi się nie chce. Często mamy niemały bałagan. W łazience wielką strefę prania. Zawiesiła moje hobby. Staram się z tym walczyć. Bawię się z najmłodszą córką, kiedy jej rodzeństwo jest w szkole, Ale też a często się od tego mogą. Staram się motywować do robienia czegoś z dziećmi Ale najczęściej mi się nie chce. Czuję się z tym okropnie, mam okropne poczucie winy. Zdarzy mi się przez tydzień czy dwa mieć większy zastrzyk energii i jakoś lepiej wszystko ogarniać, więcej czasu poświęcać dzieciom. Ale później znów przychodzi spadek energii i nic mi się nie chce. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychologa. To wygląda jak depresja. Nie popełniaj mojego błedu, ja pozwoliłam temu zżerać się przez 6 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×