Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkałem się z większą dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Byłem na randce z dziewczyną która okazała się być znacznie ode mnie większa. Mimo to, świetnie nam się razem rozmawiało. Okazało się że ma ona tak jak ja dystans do siebie i nawet trochę się posmialismy z naszej różnicy wzrostu. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką dziewczyną, dlatego zdziwiło mnie jak podniecilo mnie porównanie z nią dłoni. Albo jak niby pokazując mi swój tatuaż na ramieniu, napiela ramię dokładnie kiedy dotykałem jej tatuaż. Ale najdziwniejsze było jak na pożegnanie mnie przytuliła i pocałowała w policzek. Jak mnie objęła ramionami i się pochyliła, to pierwsze co poczułem to podniecający zapach jej perfum, a potem jak mnie mocniej scisnela to poczułem jak mały przy niej jestem i jak bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie też to podnieca zawsze, widziałem się z większą dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały

Ale na stojąco od tyłu nie postukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas
7 godzin temu, Gość Mały napisał:

Ale na stojąco od tyłu nie postukasz...

ale moze zrobic minetke na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Mały napisał:

Ale na stojąco od tyłu nie postukasz...

Może ma dużego.

Gdybym miał dużego tak z 20 cm to też był znalazł grubszą dziewczynę, łatwo by było w łóżku, z malym nawet z chudą jest ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nie
Dnia 14.10.2019 o 13:51, Gość Mały napisał:

Ale na stojąco od tyłu nie postukasz...

jak taboret weźmie? 😄

A tak poważnie - jak Ci dobrze z większą laską, to git a reszcie chooy do tego. Swoją drogą zawsze miałem fantazje na temat wyższej i dobrze zbudowanej dziewczyny (taki "kawał klaczy" jak mawia mój kolega z pracy), ale że mam 188 cm wzrostu i wagowo podchodzę pod 100 kg to ciężko mi znaleźć pannę w takim rozmiarze, żeby była większa ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Dlaczego nie napisał:

jak taboret weźmie? 😄

A tak poważnie - jak Ci dobrze z większą laską, to git a reszcie chooy do tego. Swoją drogą zawsze miałem fantazje na temat wyższej i dobrze zbudowanej dziewczyny (taki "kawał klaczy" jak mawia mój kolega z pracy), ale że mam 188 cm wzrostu i wagowo podchodzę pod 100 kg to ciężko mi znaleźć pannę w takim rozmiarze, żeby była większa ode mnie...

200 kg murzynka spełniła by twoje fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×