Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogłybyście być z chłopakiem, który jest tylko po budownictwie?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o szczere odpowiedzi, bez chamskich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem, że dba o rozwój osobisty i jest kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budowlancy to pijaki mowie z prektyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:25 Studenci, to pijacy. Lekarze, to pijacy. Politycy, to pijacy. Polacy, to pijacy. Ludzie, to pijacy... Mówię z obserwacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy po budownictwie? Ja kończyłam polibudę i o absolwentach budownictwa tak się mówiło, każdy z tych których znam bardzo dobrze wylądował, kierują dużymi inwestycjami. Jeden tylko zmienił branżę i kieruje dużymi projektami w innej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos chyba jest glupi jak tepa dzida. Zycie z kims nie wymaga CV. Kierujac sie wyborem partnera madzy ludzie zwracaja uwage jakim jest czlowiekiem a nie jaki ma zawod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:48, właśnie mi się przypomniało, że jak zaczęłam się spotykać z moim mężem to wysłał mi swoje CV:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to pusta lala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie jest ani pusta ani lala. Autorka po prostu tylko jest.. Jestem po szkole zawodowej ktorą ukonczylem lat temu 20, siedze w budowlance juz kolejny rok,pić pije z umiarem by sie odstresować i dobrze zabawic,ale by pić a w zasadzie delektować sie trunkami to musi byc klimat i finansowa wydolnosc. Mnie na to stac.Dwa trzy razy do roku wyjazdy za granice,w ubieglym roku tourne po Afryce,mam dwojke dzieci i zone ktora nie ma potrzeby pracowac. Firma ktorej jestem wlascicielem zatrudnia na obecną chwile 112 osob i rozwijam sie nadal. Zaczynalem jako biedny czlowiek z patologicznej rodziny ktorej nie bylo stac na to bym nawet nową pare spodni dostał,do 18roku zycia ubieralem sie w lumpeksach. Gdy zaczalem pracowac za pierwszą wyplate kupilem elegancką koszule i spodnie. Na dzien dzisiejszy koszul mam a z 50-60 i spodni smialo stwierdze okolo 20 par. Butow (kiedys mialem jedną pare na lato i jedną na zime) mam okolo 70-80par,żona ma połowe mniej niz ja :) tak wiec wracajac do autorki, nigdy nie slyszalem wiekszego absurdu.Faktem jest ze spora ilosc budowlancow to pijacy i osoby z roznymi zyciowymi przeszlosciami, ale spora ilosc to osoby inteligentne, stroniące od używek,wykonujace swoją prace w sposob wlasciwy. Ps. Autorko aby zlapac bogatego faceta co niewatpliwie bys chciala o czym jestem w 100% przekonany.., to trzeba miec i urode i klase,byc w pelni rozwinietą intelektualnie,błyskotliwą,miłą,serdeczną i rozsądną. Opcja dwa-mozesz być nikim ale tylek i piersi i choć srednia krajowa urody powinny pomoc znalezc faceta z forsą,jednak będąc osobą nr.2 mozesz byc wrecz przekonana ze pobawi sie tobą i z tobą po czym kopnie cie w zadek,pisze to z wlasnego doswiadczenia gdy bylem jeszcze kawalerem ale pieniadze juz zacząlem zarabiac i to calkiem przyzwoite.Dziewczęta same zabiegaly o moje wzgledy wiec sie nie poddawalem urokowi,ale bacznie obserwowalem zachowania i z zasady szybciutko wychodzila prawdziwa i pusta natura,owym paniom dziekowalem i adios seniorita. Mysle ze nie raz uslyszysz w podobnym stylu pożegnanie bo na aktorke to ty mi wygladasz ale taką z lokalnych przedstawien w małej mieścince liczącej max 150 rodzin..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×