Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ada289

Gdzie zrobić wesele

Polecane posty

Mam straszny dylemat .. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś życzliwy kto mi doradzi jak go rozwiązać ;) Otóż za 2 lata planuję ślub. Odległość między moim miejscem zamieszkania, a narzeczonego to aż 100 km .! :/ Chciałabym tradycyjnie wychodzić ze swojego domu. Problem w tym, że nie wiem, gdzie najlepiej zorganizować wesele, u niego czy u mnie, aby było najwygodniej. Mój przyszły mąż pochodzi z gór i stąd taki problem. :) Zaznaczę, że mamy dziecko, które w tym momencie ma 8 miesięcy i mieszkamy w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może pośrodku? Tak, żeby jego rodzina jak i twoja miały blisko na wesele. My akurat mieliśmy nasze przyjęcie w hotelu best western efekt express w krakowie i goście z daleka mieli zagwarantowany nocleg. dzięki czemu zostali na weselu do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nad tym myślałam tylko wtedy dodatkowo musielibyśmy wynająć autobus dla gości w obie strony, co wiąże się w kosztami.. Noclegi w hotelu też musiałyby być na koszt Państwa Młodych, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znacie jakieś ciekawe miejsce, godne polecenia, na weselę to byłabym bardzo wdzięczna. ;) Przyszły Mąż pochodzi z okolic Mszany Dolnej, ja natomiast z okolic Chrzanowa. Mamy w planach wesele 2dniowe z poprawinamy, opłacamy je sami, dlatego cena jest dla Nas ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my organizujemy nasze wesele w restauracji instalacje art bistro. Jestem strasznie zadowolona, bo to restauracja w zamku ujazdowskim w warszawie i miejsce jest cudowne. Już sie nie moge doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety nie pochodzimy z tamtych stron :/ Może ktoś jeszcze zna jakieś dobre rozwiązanie Naszego problemu ;) Byłabym bardzo wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Łodzi? Łódź to miasto w centrum Polski przecież! ja tu miałam swoje wesele w Venge, jest tu bardzo fajnie, i sala fajna i jedzenie spoko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada289
W Łodzi? Pisałam, że mąż pochodzi z okolic Mszany, a ja Chrzanowa, także jak widać, do Łodzi nam nie po drodze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my z kolei zorganizowaliśmy wesele w hotelu best western efekt express w krakowie. Było to naprawdę piękne i wyjątkowe wesele, które nasi goście wspominają do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z noclegiem dla gości? Planujemy wesele z poprawinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka7777
Wiesz, ja znalazłam salę, która jest wprawdzie oddalona od mojej rodzinnej miejscowości o około 80 km, ale to nam nie przeszkadza. Robimy wesele w Zamku w Janowie Podlaskim, ponieważ do tego stopnia nam się spodobał, że nieważna jest odległość! :D a do tego marzy nam się taka sesja ślubna, gdzie zamek będzie idealnym tłem <3 swoją drogą polecam ten obiekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Pracuję w branży weselnej od lat, zajmuję się wideofilmowaniem i pary młode często przygotowują się w hotelach, kiedy ich domy dzieli spora odległość. Tak jak koleżanka wyżej, mogę polecić Zamek w Janowie Podlaskim. Okolica jest przepiękna, a samo miejsce przyjazne dzieciom, więc o maluszka nie musicie się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co lubicie :) jak klimaty bajkowe to proponuję na przykład Zamek Janów Podlaski, bo to w końcu zamek i ma piękne otoczenie; również sale są przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz Zamek Janów Podlaski? nie wiem jakie klimaty lubisz, ale tam naprawdę warto pomijając sam fakt zamku, to obsługa cudowna, wystrój klimatyczny, ogród piękny, jedzenie pyszne polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×