Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego zonaci faceci flirtuja?

Polecane posty

Gość gość
A to źle uświadomić żonę? Czy lepiej żeby żyła w nieświadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, raz ci powiedział że masz fajne cycki i zaprosił na kawę- normalna osoba powie stanowczo że nie interesują ją znajomości z żonatymi i zapomni o sprawie tak ci zależy żeby zamieszać w ich małżeństwie? bo do zdrady jeszcze nie doszło i nie wiadomo czy kiedykolwiek by doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno skinienie palcem i doszłoby do zdrady. Widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był jednorazowy flirt. Trwa już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taka koleżankę która ma męża takiego podrywacza. Każdej musi slodzic, nawet kelnerce itp. Ona to akceptuje i się z tego śmieje a z innych źródeł wiem że facet działa w myśl zasady że jak będzie otwarcie flirtowal z każda to żona nigdy się nie zakapuje z która jest coś więcej. A bywa. Gdybym dzisiaj jej powiedziała że jej maz ja zdradza z X to ona by stwierdziła że " wiesz jaki on jest, dla każdej jest miły."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym była na miejscu tej żony, to chciałabym o tym wiedzieć. Szczególnie jeśli przedstawilaby dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli już chce kogoś poderwać to wybieram odpowiednią (zimna suke) kobietę. Jej to akurat nie rani że ja tylko ktoś przeleciał. " x I rozumiem że żona o tym wie i jest zachwycona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłaś 2 tematy 1. prowo 2.strasznie cię jara że ktoś cie podrywa 3.po drugim temacie sądząc strasznie chcesz napisać do jego zony i szukasz tylko pretekstu oraz potwierdzenia 4. po przeczytaniu obu tematów uważam że masz coś za uszami i twoje intencje wcale nie sa dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona nie jest zachwycona ale to przecież ta ladacznica uwiodla i zg****ilA misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, faktycznie to prowo. Żonaty facet podrywa jacy inna to Yeti albo dinozaur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zadala to pytanie chyba w innhm celu. Tak koleżanko. Są mężczyźni którzy miłość swojego życia spotykaja już po tym jak związa się z kimś innym. To nie jest ani jego ani Twoja wina że wcześniej się nie spotkaliscie. Tak to już jest. Widocznie dopiero Ty pokazałaś mu czym jest prawdziwa kobiecość, czym jest prawdziwa miłość. Jesteś już na tyle dorosła że powinnaś zrozumieć faceta, zrozumieć że małżeństwo to nie jest jakiś związek z liceum. Że facet najnormalniej w świecie dużo ryzykuje, i musi mieć dowód że warto się rozstać z żona dla Ciebie. Chce sprawdzić czy to to. To Twoja decyzja czy dasz mu, i sobie, szansę na szczęście czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×