Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wyniki beta

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny pomocy! Byłam na drugim usg doktorka twierdzi że dzidzia za wolno rośnie, ale ja czuje że ona zle określiła tydzień ciąży bo dla mnie maleństwo jest młodsze. Zrobiłam badanie beta, jak odczytać te wyniki????za dwa dni zrobie następne i skonsultuje się jeszcze z drugim lekarzem wyszło tak: 81685.0 mlU/ ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według norm mojego laboratorium będzie to między 8tc a 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to tc? Wcześniej wszystko pasowało na USG? Kiedy był ostatni okres? Cykle regularne? Beta jest ważna na początku ciąży a potem rośnie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam na 1 usg to określiła na podstawie miesiączki 5 tydzień ale to niemożliwe bo miałam nieregularny okres i myślę że to był maksymalnie 3 tydzień. Najpierw mało co widziała na usg dopytywała czy na pewno na teście były dwie kreski pózniej zrobiła to usg i kazała przyjsc na następne za 3 tygodnie. Byłam i powiedziała ze nic nie urosło od poprzedniej wizyty i że jej sie nie podoba. wg doktorki 8 tydzień wg mnie 6. poszłam tego samego dnia do innego doktora powiedział że widzi zarodek mały i słabo bijące serduszko. Powiedział że na 6 tydzień byłoby ok ale jak na 8 to coś jest nie tak. Może ta doktorka ma racje a ja nie chce w to uwierzyć :( mam do doktora isc w poniedziałek na usg i zadecyduje co dalej. Sprawdziłam jeszcze raz te wyniki z labolatorium i beta wychodzi między 6 a 7 tydzień. przynajmniej ja tak to teraz odczytałam. Pisze troche chaotycznie bo w pracy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorka powiedziała jeszcze ze byłam u niej 5 lutego a ona wnioskuje że 10 lutego zarodek sie zatrzymał, ale pożniej ten doktor powiedział że widzi słabe serduszko, nic nie rozumiem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno nie jest beta na poziomie 6-7 tc. Raczej 8-10 a na tym etapie beta nie ma sensu dlatego też masz usg. Teraz liczy się już tylko usg, nie rób tej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 68.2 oznacza ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie, wynik test krwi beta HCG wyszedł mi 176.9mlU/ml. Czy taki wynik oznacza ciążę i który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×