Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yoginka

czy brać kredyt na firmę

Polecane posty

Gość yoginka

Do kobiet, które prowadzą własne firmy. Lepiej nie brać kredytu i stać w miejscu czy zaryzykować i zainwestować? Branża fryzjerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zainwestujesz to nie masz najwyżej dług będziesz spłacać albo w pierdlu reszte życia spędzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca KredytMarket
Dzień dobry, inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora na kredytmarket.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwa
Jest jeszcze inne rozwiązanie. W banku Raiffeisen można dostać limit kredytowy dla firm z którego można finansować bieżącą działalność. Limit można odnawiać co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz też uzyskać dotację na rozwój firmy mnie się udało i zrobiłam potrzebne inwestycje zobacz sobie http://rachmistrzowie.pl/pl mnie pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kewstia kredytu na firmę musi być przemyślana, oczywiście zawsze warto rozwijać swój biznes. Zwłaszcza przy branży fryzjerskiej, gdzie co chwile wchodzą nowe trendy. Ja kredytu w banku nie brałam, bo korzystniej mi wyszło w KredytMarkecie. Bardzo pomocna obsługa i klarowny system ratalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana

Ja dostalam dotacje za pierwszym razem wiec polecam! Przy otiweraniu drugiego punktu naiwazalam wspolprace z Future Capital ktora oferuje pozyczki spolecznosciowe.Rzetelnie, ja tam sobie chwale 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×