Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1394

W jakim wieku dowiedziliście się, że istnieje coś takiego, jak seks?

Polecane posty

Gość Gość1394

I w jaki sposób? Ja miałam wtedy 10 lat, przeczytałam w encyklopedii. Teraz mam 24. Byłam przerażona. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 i juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Miałam 3 lata. Rodzice bzykali się z nami w jednym pokoju, bałam się że tata robi mamie krzywdę. W wieku 5 lat systematycznie sie masturbowałam. Teraz jestem trochę skrzywiona. Nie potrafię dojść kochając się tylko z partnerem, muszą być osoby trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 9 lat. O 2 lata starszy ode mnie kolega wytłumaczył mi na czym polega seks na przykladzie bułki i ogórka. To była dla mnie trauma. Teraz mam 30 lat i seks bardzo lubię, ale wted to bylp dla mnie coś strasznego i obrzydliwego i przez długi czas patrzylam na rodzicow pod kątem "czy oni też robią takie ohydne rzeczy?". Myślę, że w wieku 9 lat nie bylam gotowa na taką wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem chyba 10 lat jak wróciłem wcześniej ze szkoły ,znajomy ojca posuwał moja matkę.Początkowo myślałem że robi jej krzywdę, gdyż matka leżała na podłodze a on ją rozbierał , wtedy tez po raz pierwszy widziałem zarośniętą cipkę oraz tak dłużego k****a.Matka głośno stękała, gdy on się na niej położył i włożył jej k****a do cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem 12 lat na wczasach widziałem jak ojciec posuwał mamę.Póżniej to specjalnie udawałem że śpię ale więcej razy słyszałem niż widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trafieniu na ERO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×