Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stringi

Polecane posty

Gość gość

Dla mnie bielizna ktora wysaje ponad spodnie lub spodniczki wyglada niesmacznie.to nierzadki widok.co o tym sadzicie.magda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaje.przepr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , wręcz przeciwnie jest sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzadko sie to widzi ale juz zauwazam zazwyczaj mlode laski nastolatki ggorzej jak zaczna tak robic dorosle kobiety z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pytanie zawsze ma te same odpowiedzi. Kobiety piszą ze obciach, wiocha, nietaktownie i inne bzdety. A faceci ze fajnie, sexy i jak najbardziej ok. Przecież to tylko kawałek materiału wystający a nie pierś czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wystaje kawałeczek koronki lub sznureczka to nawet sexy, działa na męską wyobraźnię. Ale jak proca na całe plecy i grube dupsko to bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam jako samiec alpha, podniecajacy widok oczywiście na fajnej lasce, a nie rozlanym dupsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_nia
musze sie przyznac ze kiedys robilam taki cyrk ale miałam 11 lat. Wiedzialam na wf w szatni ze dziewczyny jeszcze nie nosza stringow. Kupilam na bazarku 3 pary. Siedzialam w lawce i znad biodrowek mi wystawaly bezczelnie. Wiedzialam ze widza to chlopacy z tylu, dziewczyny z klasy. I wiedzialam ze dziewczyny byly zazdrosne ze juz nosze stringi i ze chlopacy co chwile zerkaja. No ale miałam 10 czy 11 lat wiec.... Ale kiedys to byl temat tabu, dzis to majtki jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatkaheh
Jak najbardziej jestem za jak trochę wystają:D Seksownie to wygląda no i chłopaków podnieca Jak tak zrobiłam do krótkich szortów topj chlopak powiedział że chciałby zobaczyć te różowe majteczki :) Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika95
Znam ten problem bo nosze czesto niskie jeansy. Staram sie to kontrolowac ale jestem swiadoma że jak czasem kucam, siadam to cos tam moze wyjsc. I szczerze nie przejmuje sie tym zbytnio. Dlatego dziewczyny zawsze noscie ładna bielizne bo nie znacie dnia i pory. Dziwi mnie to że podoba się to facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to celebrytki zapoczatkowaly i do dzis tak robia niby niechcacy. Kylie raczej królową kiczu nie jest a to od niej ta dziwna moda https://youtu.be/wf421JsG004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie to podoba u dziewczyn i kobiet byle nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonix
Zwracam uwage zawsze mojej dziewczynie, ale jak widze u obcych lasek to jak najbardziej sexy. Tylko fajnej lesce i fajne stringi a nie jakies galoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wlasnie widzialam na zakupach w deichmanie kabieta gdzies po 40 na klocku mierzyla buty i stringi jej wylazly, żenada. A moj facet zerkal jak jebniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, kobiety nie schizujcie sie to jest na prawde seksy i podnica nas prostych chlopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dla was wystarczy wystajacy kawałek sznureczka czy trójkącika z materiału a nie to co w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wystawać co innego.... ale od biedy stringi tez fajny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak tego można nie lubięć jestem facetem od roku proszę tylko damską jak zimno to zakładam rajstopy albo pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×