Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hiffly

Chłopak nie chce się ze mną całować

Polecane posty

Gość Hiffly

Hej więc jestem dziewczyną mam 15 zaraz 16 lat i od 2 miesięcy jestem z chłopakiem (ma 16 lat) w którym się zakochałam. Na początku szczególnie przez te 2 tygodnie naszego związku było cudownie, przytulaliśmy całowaliśmy chyba z 5 razy leżeliśmy obok, na pożegnanie buziak w usta. Teraz się zmieniło nie chcę się ze mną całować jedynie przytulać. Ma zawsze jakąś wymówkę że nie chcę lub brzuch czy go głowa boli. To mnie trochę denerwuje. Ale cały czas czekam aż on zrobi ten pierwszy krok nie chce go zmuszać żeby mnie pocałował, nie chce żeby to było na siłę. Nie wiem czy on się boi czy co wcześniej jak się całowaliśmy to mówił że dobrze całuje i chcę jeszcze a teraz to mi smutno nawet czasami nie przytuli mnie na pożegnanie. I czuję jak w sercu mnie to tak boli i chcę mi się płakać. Zastanawiam się czy jeszcze mu się podobam. Pomóżcie mi proszę bo nie wiem co mam robić a nie chce go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś, że np. ma jakiś problem w jamie ustnej i się nadzwyczajnie w świecie krępuje? To facet powinien wychodzić z inicjatywą, nawet taki 16-letni. Nie zmuszaj go. Czasami możesz dać mu niezobowiązujący cmok w policzek i na razie starczy. Poza tym jest dużo fajniejszych rzeczy niż całowanie, na to przyjdzie czas we właściwym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całowanie jest najlepsze, wszystko inne jest tylko jego dopełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie go zaraziłaš opryszczką i mu się odechciało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×