Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mąż nie uprawia ze mną seksu

Polecane posty

Gość gość

Co może być powodem? Rozmawiałam z nim milion razy o tym ale on mówi, że wszystko jest ok.. no ale on w ogóle ze mną tego nie robi :( przed ślubem rzadko to robiliśmy bo nie było za bardzo możliwości.. często też było tak, że ja byłam trochę niedostępna.. wiecie o co chodzi. A teraz po ślubie jak mieszkamy razem i mamy możliwość to on tego nie robi że mną :( mówi, że przed ślubem jakoś tak często nie chciałam :( na pewno nie ma nikogo. Co może być jeszcze powodem?

Gość gość
Podaj swoje namiary i coś osobiście może poradzę .Żałuj tych wspaniałych chwil i okazji przed ślubem , bo nie miałaś okazji poznać potrzeby i możliwośc***artnera , a teraz się okazało że ,, ciepłota się nie zgadza i tu problem .A czy wiesz że zakazany owoc najlepiej smakuje , ale mamuśka albo klecha zakazali / a sami to nie praktykowali seksu ...ho ho / Nie będę wnikał w szczegóły ,ale nie chwal się dla księdza na spowiedzi bo on to załatwi taki problem w mig .Oni to specjalisty i ochotnicy do takich spraw .A ponoć z księdzem to nie grzech /jeżeli takie cóś istnieje / Współczuję bo latka lecą a w krok nic ...

Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić kilka lub kilkanaście stówek przy komputerze, bez wychodzenia z domu Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą to zapisz się za pomocą mojej strony poniżej a ja Ci wszystko wytłumacze i podam szczegóły. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Gość gość
Miałam podobny problem do waszego. U nam pomogły poradniki z menshealth.pl, ale tobie raczej bym poleciła wizytę u seksuologa

Gość gość
Ja też miałam taki problem. Rozmowa nie pomagała więc doszłam do wniosku że" prosić się a dać" to o jedno za dużo. Poszukałam sobie faceta na boku. Mam kochanka od lat a ze ślubnym od lat nie sypiam. Jak mnie prosi o seks to się pytam czy pamięta jak ja chciałam a on nie. Co chciał to ma.

Gość gość
Pracuję w korpo. Same kobiety. 90% wgląda tak, że dziwię się jak mężowie i partnerzy mogą je pukać. Na 200 kobiet może 10 bym przeleciał. Jedną z tych ładnych już zaliczyłem. Teraz druga pcha się na bata. Mimo, że mam 40 lat, to nawet odmowiłem takim 20 latkom. Weźcie się panie za siebie. Przestańcie żreć, chlać browary i palić pety. Tapeta, tipsy, piercing, dziary i wulgaryzmy nie robią na normalnych mężczyznach wrażenia. Takie zdziry zaliczałem jak miałem 20 lat, dzisiaj już nie dałbym rady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować