Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jest mi zal facetow, ktorzy cierpia na wlasne zyczenie

Polecane posty

Gość gość

Znam wielu tych niby porzadnych ktorzy skarza sie na zle zycie i tylko oczekuja litowania sie nad nimi. Sami wybieraja cwaniary, bo 'ciagnie ich' do nich, to niech cierpia. Nie widza tego, ze sa wykorzystywani, laski smieja im sie w twarz a oni mysla, ze to usmiech milosci :) Gdyby jeszcze po pierwszej takiej zmadrzeli,ale nie chca, wiec cieszy mnie ze placa za swoja glupote, jedyna sprawiedliwosc.Nie chca spokojnych to maja za swoje. I w druga strone to samo dziala, chociaz kobiety sa bardziej usprawiedliwione, bo od zawsze byly 'gorsze' w spoleczenstwie,, mialy wiele narzucone czy chcialy czy nie, nie byly szanowane dlatego to zagubienie zostalo im do dzis.ale faceci by sie wstydzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto każe ci ich żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my wiemy że one są złe i nas wykorzystują, zgadzamy się na to bo są niesamowite w łóżku. Nie myślimy że się kiedyś zmienią w końcu zostajemy sami i szukamy innej. Za to kobiety dają się wykorzystać na maxa bad boyom a na koniec zostają same z brzuchem i opinią dzifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam wymieniona na taką rozrywkową , mnie już nic nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka tez zostala wymieniona na tydzien przed slubem, stwierdzil ze jest za nudna i zakochal sie wiec odchodzi. Zakochal sie w pannie pustej jak beben, ktora imprezuje co tydzien i nic soba nie prezentuje - pochodzi z patologii, nie ma zadnej szkoly, zainteresowan, glupie to jak but i brzydkie ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację autorko, ale nie dotyczy to tylko facetów, baby też się same pchają w łapy zyebów i później płaczą, ich też nie żałuj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Kobiety zostają z brzuchem i opinia d****** faceci z alimentami, pustym kontem i opinia frajera i rogacza. Czyli mamy po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×