Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On unika bliskości ze mną

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata a mój facet 35. Często się spotykamy. Ale bardzo rzadko się kochamy. Mój facet ma bardzo wysokie wymagania odnośnie urody. Gustuje w pięknych kobietach bo sam jest przystojny. Ciągle mi wypomina jakieś moje wady. Np. że mam za mały biust. Mam miseczkę A ale nie uważam tego za powód do wstydu bo mam młode piękne ciało. Tylko że on twierdzi że to go pomału przestaje podniecać i muszę coś zrobić bo mnie zostawi. Gdy się przytulę do niego mówi że to jest dziecinne. Raz nawet mi powiedział że wiele kobiet w jego wieku jest dużo bardziej seksownych ode mnie. Za każdym razem gdy chcę zastosować w łóżku jakiś eksperyment mówi że to jest nudne i bez sensu.Kiedyś zaproponował żebyśmy poszli do klubu dla swingersów. Kocham go więc się zgodziłam mimo że nie chciałam tam iść. Myślałam że będziemy tam razem ale on cały czas kleił się do jakiejś 30 latki i trochę ją obmacywał po dużych piersiach. Gdy zwróciłam mu uwagę powiedział że brakuje mu kobiety w jego wieku i że ja też chyba raczej powinnam sobie poszukać kogoś w swoim. Zaczęłam płakać i poprosiłam żebyśmy dali sobie jeszcze jedną szansę. Zaczęłam się zachowywać bardzo seksownie a on w ogóle nie miał erekcji, patrzał na mnie jak na jakiegoś kosmitę, a na koniec wybuchnął smiechem. Powiedzcie proszę czy to ja dlatego że jestem młoda mam za duży temperament, czy on w wieku 35 lat jest już za stary na seks. Chciałam go namówić na wizytę u seksuologa ale oczywiście odmawia. Jak mam ożywić nasz związek. Ta chłodna obojętność i brak seksu wykańczają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za szczerość ale trochę mu się nie dziwię. Mnie mały biust też nie podnieca a wręcz obrzydza. Z taką kobietą czułbym się jak gej. Owszem lubię młode kobiety ale gdybym miał wybór między cycatą czterdziechą a 20 letnią deską to wybrałbym 40-stkę. Sam mam 38 lat. W kwestii seksapilu wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat to młody sprawny facet a nie stary. Po prostu ty go nie kręcisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, idem spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie kogoś w swoim wieku. Libido 30 kilku latka jest dużo niższe niż u faceta 20 letniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gouken
Burak z tego Twojego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że jesteś młoda skoro płaska. Może kumple powiedzieli mu tekst w stylu: a tu Pan Bóg raz dla hecy stworzył z tyłu plecy, z przodu plecy. Wystarczy jeden durny tekst i facet jeśli cię naprawdę nie kocha to zacznie się ciebie wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
Odpuśc go sobie dziewczyno, wygłada, że jest z Tobą dla "zabicia czasu" taka poczekalnia do czasu znalezie ia tej własciwej. Albo to krypto- gej i potrzebuje się na zewnątrz pokazać, że jest hetero. Jeśli teraz Cię tak traktuje to wyobraż so ie kiedy już nie bedzie musial się starać. Małe piersi to nie problem dla wielu facetów, ja uwielbiam małe piersi, ale jeśli dla faceta liczą się tylko wielkie balony to nic z tym nie zrobisz(nawet ktoś Ci "pocisnął, ze jesteś "deska") . Ucałuj go, przytul na pożegnanie i życz mu żeby znalażl sobie taką wymarzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jednak ludzie powinni się dobierać wiekowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×