Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2327

Problem

Polecane posty

Gość gość2327

Byłam z chłopakiem w związku. Zerwał i od razu zaczęłam o niego zabiegać. Taka przepychanka trwa od 4 miesięcy mimo tego iż pocalowalismy sie ostatnio to on uznał to za błąd ale jak powiedziałam ze zrywamy kontakt to on ze chce dać temu jeszcze trochę czasu. Zabiegam o niego i zawsze pierwsza wyciągam rękę. Dodam ze spotkaliśmy sie niedawno i niby to miało być takie zerwanie naprawdę to on wtedy tego samego dnia jeszcze zadzwonił ze nie chce tracić kontaktu. Staram sie i Zabiegam a on jest ciągle niezdecydowany. Próbować dalej czy dać mu czas i jak sie sam odezwie to znaczy ze mu zalezy a jak nie to znaczy ze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo z tym ze zabiegam od roku. I nada jest źle a od wczoraj od już się nie odzywa. Życzył mi powodzenia i napisał ze wiedział ze czeka na darmo. Ale ja od roku byłam często smutna i płakałam bo on się rzadko chciał spotykać. Ty nie naciskasz na spotkania? Jak często się widuje cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2327
Naciskam i widujemy się kilka razy w tygodniu ( pracujemy razem) . on jest ciągle niezdecydowany z jednej strony chciałabym go olać i go przetestować ale z drugiej strony przez to skończył się nasz związek ze go olewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ja prosiłam a potem gdy mówił ze nie spotkamy się to płakałam bardzo i on mi powiedział ze nie jestem normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj swojemu czas myślę. Skoro się spotykacie to znaczy ze cie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×