Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wargi sromowe

Polecane posty

Gość Voyeur 94
To pokaż :classic_cool: voyeur94@xboxer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
Z doświadczenia starego wapniaka, czyli mnie: bardzo dlugo (do ok 30-35 roku życia) byłem niezbyt.....nie byłem fanatykiem dużych warg mniejszych i zawsze pragnąlem, żeby moja nowa kobieta miała takie jak młoda dziewczynka. No i udalo się, byłem szczęsliwy z tego powodu. Po jakimś czasie okazało się, że te małe sa dla mnie śliczne ale te duże są juz tak samo śliczne jak tamte. Te "wielkie motyle" sa wprost idealne dla zaczynających dopiero przygodę z seksem, bo zanim steaci cnotę ma czym przysiąśc na penisa i czym się o niwgo ocierac. Spróbujesz - zrozumiesz, że to skarb. A jeśli Twojemu facetowi nie będą sie ew. podobały to jesli jest mądry nie bedziesię tam pchal z oczami i powodowal Twojego dyskomfortu. A jesli mialby Cie rzucic z tego powodu to zachowaj jego fotkę i opraw sobie i powieś w piwnicy. ŁADNY OSIOŁ zawsze fajnie rozjaśnia wnetrza piwnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
gość 2018.03.05 ....... zgadzam się z Tobą, mało tego Twoja już nie obwiśnie czy się rozkłapcy....Gwarancja Poxipolu na reszte życia, że nie nastąpi " zmęczenie materiału" czy inne odkształcenia mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abner
Maleńka, ja akurat bym się z tego powodu nie wieszał... Jedna z pań powyżej słusznie stwierdziła, że wielu facetom się to podoba i chętnie coś takiego dotykają paluchem, ssią a nawet porządnie wetkną... odwagi - ładnie się ubierz i pokaż, jaki masz skarBBB /yes!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×