Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drakenix

Ile wydajecie miesięcznie wydajecie na jedzenie? (na jedna osobe)2018

Polecane posty

Gość gość
Wszystko podrozalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budziwój – dzielnica Rzeszowa od 1.01.2010 r., wchodzi w skład osiedla Nr XXIX Budziwój, będącego jednostką pomocniczą gminy miejskiej Rzeszów. Do 31 grudnia 2009 Budziwój był osobną miejscowością. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa rzeszowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wydaje ,obiady jadam u zakonnic aczasem w kościole dajom paczki z korytkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina 2+2. Około 1500zł miesięcznie. Czasami braknie czasami zostanie. Zależy od produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 900 zł miesięcznie, bez żarcia na mieście.zakupy w biedronce, lidlu lub auchan. Rosły facet, najczęściej 4 posiłki dziennie. Zastanawiam się czy to norma czy jakoś za dużo przejadam tej kasy. Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, wlasnie policzylam ze ja sama wydaje prawie 3000 miesiecznie! O.O -na jedna osobe! w pracy zamawiam sniadania i obiady z dostawa i lubie zdrowe jedzenie, ale az sie zdziwilam. Szczegolnie ze za jedzenie w restauracjach zawsze placi TZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 na zycie Jedzenie Owoce Pieczywo Mięso Odżywki Siłownia Szampony Mydła Benzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizor Prąd Konsole Gry Ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala00

Około 450 złoty, staram się przyrządzać potrawy, których cena nie jest wygórowana. No i patrzę na promocje, często kupuję produkty w przecenie (a tę informację sprawdzam w gazetce Lewiatan - http://gazetka-lewiatan.pl/ Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csk

1000 -1500/ os dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebok

Bzdura ceny nie wystrzelily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan.

nie wiem co wy jecie ale my razem wydajemy w 2 osoby 1400-1500 i to nie jedzac camembertow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

 

22 minuty temu, Gość poznan. napisał:

nie wiem co wy jecie ale my razem wydajemy w 2 osoby 1400-1500 i to nie jedzac camembertow 

Camemberty, wino, wołowinę, cielęcinę itd., owoce egzotyczne, soki tylko 100% - 450zł. Choć powinnam pewnie liczyć z 600, bo miałam małe zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×