Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiulka100

Nowa znajomość skazana na porażkę ?

Polecane posty

Poznałam pewnego chłopaka który mieszka 8 km ode mnie. Zaczęliśmy pisać pewien czas temu i robiliśmy to prawie codziennie. Zdarzało się że skończyliśmy o 23 i zaczęliśmy przed 6 rano przed praca. Mówił mi czule słówka i to że jestem dla niego idealna dziewczyna. Problem tkwi w tym że od 3 dni nie wcale nie odpisuje. Napisałam do niego 2 razy i jak spytałam co jest że mi nie odpisuje to nawet nie dał znać. Co mam o tym myśleć ? Co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opcji jest wiele. Albo kogoś poznał. Albo mu się znudziłaś. Albo zgubił telefon. Albo umarł. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się znacie? Tylko piszecie czy było już spotkanie? A i jeszcze jedno- NIGDY Nie można mieć pewności czy facet jest wolny. Ilu to zajętych facetów udaje singli żeby zaliczyć inna...oni świetnie potrafią klamac. Faceci to bajkopisarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy się nie widzieliśmy na oczy ale dzieli nas tylko 8 km. Pisaliśmy ze sobą od miesiąca i to akurat prawda że nie ma dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna jak dziecko we mgle. skad niby masz pewnosc ze nie ma dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale interesuje się Agata i Marta, odnawia te znajomosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te koleżanki same mogą dokładnie Nie wiedzieć, może oficjalnie z nikim nie jest ale może niedawno np zaczął się z kimś spotykać i leci na parę frontów, m.in. z Toba. No zobacz, dzieli was tylko 8 km, gdyby chciał to już byście się spotkali, widocznie nie chce, nie zależy mu na tej znajomosci. Może tylko flirtuje z Toba, pisze żeby podpompowac sobie ego, dowartosciowac się Twoim zainteresowaniem. Tak często faceci robią, nawet zajęci. Nie bądź naiwna, poczytaj trochę podobne tematy na karę to może otworzą Ci się oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy żeście się nie widzieli ale ,,Mówił mi czule słówka i to że jestem dla niego idealna dziewczyna" ...przed czyją pracą? Bo wygląda na to że nie masz więcej niż 13 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jego szczęście przyjechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona dobrała mu sie do komórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×