Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgaAgaAga12

Najlepsza dieta?

Polecane posty

Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Ja mam dietę z Wygodnejdiety i jestem z niej zadowolona. Jem smacznie i zdrowo a posiłki są urozmaicone i syte. Co ważniejsze mają odpowiednie certyfikaty, więc mam pewność, że wszystko co od nich dostanę jest zdrowe i przygotowane w odpowiednich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą która bez sprawdzenia czegoś nie polecałaby tego, ale Foreverslim została przeze mnie przetestowana i mogę z czystym sumieniem napisać, że ten preparat działa . Po całej 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 15 kilo co jest dla mnie super nawet o większej ilości nie myślę, a i przy tym nie miałam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia____
Szkoda,ze tyle chamskich reklam, bo to dobry watek. Z mojego doswiadczenia - dieta Montignaca - 15kg w 3 miesiace, bez liczenia kalorii i glodowania. Probowalam tez rozdzielnej - tylam na niej od patrzenia na jedzenie, rozwalila mi metabolizm. Kolejna proba, z ciekawosci - ketogeniczna. Nie umialam jesc az tyle tluszczu, a ilosc weglowodanow jest tak niewielka ze nie wiem jakim cudem w necie sa jadlospisy gdzie ciagle jakies brokuly, salatki itp. Uzywalam kalkulatora w necie i ciagle mi wychodzilo za duzo wegli oraz duzo za duzo bialek,zeby keto miala dobre proporcje. Bylam w ketozie, ale wtedy naprawde tylko wpierdzielalam praktycznie tluszcz. Pare kg mi spadlo, ale wiekszosc to utrata wody, pierwsze dni to czlowiek leje jak z cebra :D Darowalam sobie keto, bo ilosc tluszczow mi nie odpowiadala, chociaz apetyt faktycznie na niej zanika. Ale zaobserwowalam ciekawostke,ze mi osobiscie sluzy ograniczenie weglowodanow. Na keto nie mialam zadnych problemow z trawieniem, zaczynam sie podejrzewac o nietolerancje glutenu, po jak po keto zjadlam kanapke to myslalam,ze zejde :D Po keto poprawily mi sie wyniki zelaza i wapnia (mieso i ser w diecie) i uwaga - zaczely mi nieziemsko rosnac wlosy, tzn normalnie rosna mi szybko,ale wypadaja i mam duzo takiego puszku (tzw baby hair, 1-2 cm max) wokol czola. Po keto ten puszek sie zmienil normalnie w dlugie zdrowe wlosy, na dodatek wokol czola mi zaczelo tyle wlosow rosnac,ze az mi sie linia wlosow obnizyla (co w moim przypadu jest akurat korzystne) i jakos mlodziej wygladam. Teraz chyba bede sie trzymac diety niskoweglowodanowej i niestety wyglada na to,ze sie musze przebadac na nietolerancje glutenu, bo po macznych rzeczach od razu mam brzydka cere i bola mnie jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta to taka, po której nie jesteśmy głodni i kiedy jemy zbilansowane posiłki. U mnie było ciężko, więc zdecydowałam się na dietę pudelkową od Optimal Fit z krakowa i dzięki niej bardzo dużo schudłam. Nie musiałam się przejmowac posilkami, bo wszystkie miałam gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Dla mnie najlepsza okazała się dieta z Wygodnejdiety. Smaczna, zdrowo i skuteczna, nie kosztowała mnie wielu wyrzeczeń a i tak osiągnęłam zamierzony cel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
Żadne suplementy nie dadzą efektu choćby nie wiem co! Regulanie jedzenie, zdrowe posiłki, pełnowartościowe, o stałych porach i efekty będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×