Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybkie odchudzanie.

Polecane posty

Gość gość

Hej. Podajcie sposoby na szybkie odchudzanie. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci to szybkie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie zleca reklamiarze-smieciarze, dzieki ktorym szybko schudnie wam... portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaniegrubaśka
Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda G
U mniue super efekt dała dieta 1400kcal i Slimunox. Do tego godzina (minimum) ostrego ćwiczenia... Brak nadwagi juz po 3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×