Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość1394

Jak się kocha mężczyznę, to się z nim uprawia seksu

Polecane posty

Gość Gość1394

Nigdy nie uprawiałam seksu (l.24). Wszyscy mi mówią, że rozumieją, że jak się zakocham, to wtedy to zrobię z miłości. Otóż nie. Jeżeli bym kochała mężczyznę, to TYM BARDZIEJ bym tego nie robiła, bo bym nie chciała, żeby się pobrudził. Kleistymi wydzielinami. Nie chciałabym, żeby ostał zbrukany. Miłość to nie seks. Seks to nie miłość. Im więcej miłości, tym mniej seksu. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, że mężczyźni inaczej podchodzą do tej sprawy. Możesz już wstąpić do zakonu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z miłością wiąże się nierozerwalnie, jak dla mnie oczywiście. Baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1394
Seks nie ma NIC wspólnego z miłością.Miłość jest wtedy, gdy wspierasz ukochanego w chorobie i nieszczęściu. Wysiłek. Poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim tokiem rozumowania podąża większość mężczyzn. Dla nich SEX to sex, nieważne czy z osobą przypadkiem poznana czy z kochanką. Miłość to do żony, dzieci rodziny.... Gratuluję poglądów, współczuję głupoty. Baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:15 Mylisz miłość z pożądaniem. A to mogą być dwie oddzielne kwestie. Również gratuluję głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci mają spory poped seksualny. Co śmieszne też rozdzielają miłość i seks. Większość facetów na których się natknęłam w życiu to zdrajcy. ...ą o miłości,a na boku brykają się jak to okreslilas...z różnymi dupodajami. Natomiast dla kobiety seks i uczycie są jednością. Gdyby tak było jak ty mówisz to nie miałabyś nic przeciwko zdradom np. bo przecież jak wydupczyl szlaufa to nie znaczy,że go kocha. Natomiast ludzie mają popęd seksualny czy tego chcesz czy nie. Każdy może mieć inne libido ale ochota na seks przydarza się każdemu. Może jeszcze jesteś za młoda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×