Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

super diety

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie super dieta jest wygodnaDieta.pl . Zamawiasz i menu jest ułożone pod twoje preferencje. Posiadają certyfikaty zdrowej żywności co jest ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super dieta jest wygodnaDieta.pl . Zamawiasz i menu jest ułożone pod twoje preferencje. Posiadają certyfikaty zdrowej żywności co jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z oferty cateringu dietetycznego http://personal-chef.pl/ i bardzo sobie chwalę. Cenowo wypada bardzo dobrze i jedzenie jest smaczne i zawsze świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super dieta jest wygodnaDieta . Jesz do syta, smacznie i zdrowo . Możesz wybrać różne rodzaje diet także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rewelacyjnie sprawdza się zdrowe jedzenie ruch i suplement Slimuno. Efekty są super i dają ogromną motywacje do dalszego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammilla877
Zdecydowałam się na opcję cateringu dietetycznego i wybrałam właśnie wygodą dietę - nie żałuję. Jem smacznie, zdrowo, a posiłki są świetne! Często urozmaicane, zawsze wszystko jest świeże, a ja poza tym że chudnę to i lepiej się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOllakoolak
WygodnaDieta to super opcja, też zamawiam ten catering, jem smacznie, lekko, pilnuje godzin zjadania posiłków. Dla mnie to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gMagdullla886
Możecie polecić jakiś sprawdzony catering dietetyczny w Warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ta od wygodnaDieta . Posiłki zróżnicowane „nie nudne” , smaczne a dobrego firma posiada niezbędne certyfikaty zdrowej żywności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuula888
A jak długo zamawiasz? Jakieś efekty są? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Również zamawiam Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Zamawiam już 6 miesięcy i efekty są znakomite! Nie tylko moja figura się zmieniła ale i cały organizm lepiej pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Też zamawiam Wygodną, posiłki są smaczne i urozmaicone więc się nie nudzą. A co ważniejsze ja w końcu nie muszę się już martwić gotowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Całą sobą podpisuję się pod Wygodnądietą. Ja zamawiam już jakieś 6 miesięcy, zbędne kilogramy już dawno odeszły w niepamięć, moja sylwetka w końcu wygląda tak jak zawsze chciałam. Do tego ja w końcu jem zdrowo i regularnie co bardzo korzystnie wpływa na mój organizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zakochałam się w diecie pudełkowej! najlepszy wynalazek dla osób mieszkających w mieście, zabieganych, dużo pracujących, dla których gotowanie to męczarnia, a jednocześnie chciałyby jeść zdrowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie najlepszą okazała się niskokaloryczna z WygodnaDieta.pl

zamawiam już 3 miesiąc i stopniowo chudnę 🙂 już 5 kg w dół, a nawet nie czuję kiedy! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka44

Naturalny młody zielony jęczmień 

nplink.net/Jhfxq1v4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam catering dietetyczny, np wygodnadieta.pl

sprawia, że chudniesz w oczach, przy czym bez głodówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Faktycznie catering to super opcja, zwłaszcza dla zapracowanych- czyli np. dla mnie;) Ja zamawiam jedzenie z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. Posiłki smaczne, apetycznie podane i zawsze na czas. Jedzenie dobrze doprawione i świeże, na prawdę wysoka jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimunox który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryna

Dla mnie bardzo ważne jest to że dzięki Foreverslimowi w końcu udało mi się schudnąć.Nie twierdzę że jest to w 100% jego zasługa bo również byłam na diecie.Ale według mnie bardzo wspomógł cały proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×