Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć mam 24 lata. Mam pewien problem pierwszy raz zdażyła mi się miesiączka po 24 dniach. Trwała 4 dni z tym, że pierwsze 3 dni była skąpa, a czwarty dzień leciało trochę więcej krwi. Dodam, że mam cały czas takie skąpe miesiączki od kąt pamiętam. Ale przeważnie moje cykle trwały 26-29 dni a kiedyś między 26-34 dni. Choruje też na tarczyce, ale wyniki mam w normie, Miałam podwyższoną prolaktynę 34, ale biore bromergon i mam wynik 2,0 choruje też na hirsutyzm, ale wszystkie hormony mam w normie jeśli chodzi o testosteron itp., Moje pytanie brzmi czy mimo tego krwawienia skąpego od 24-27 lutego mogę być w ciąży? I czy test ciążowy przy ewentualnym 5 tygodniu ciąży powinien pokazać już wynik miarodajny na teście ciązowym? Bardzo pragniemy z mężem dziecka. Dodam, że poroniłam 3 razy, ale to było spowodowane wysoką prolaktyną oraz wysokiem wynikiem TSH. Poroniłam w 2013 r, 2014r i w 2015r to było w 3 tc, 6 tc, 16 tc. Proszę o odpowiedź i proszę głupio nie komentować. Z góry dziękuje. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×