Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beton28

Czemu Kobiety są takie puste.

Polecane posty

Proszę wybaczyć żę tak napisałem bo pewnie nie jedną Panią przez właśnie taki temat obraziłem ale w ten sposób próbuje wam pokazać że wcale nie jesteście takie lepsze baa nawet gorsze. Po 1sze! Dlaczego nam Mężczyznom zarzucacie że patrzymy oczami a nie sercem np: Mężczyzna zaczyna się od 180cm! i że ma być dobrze zbudowany i ma dać szanse każdej kobiecie której wpadnie w oko. Natomiast gdy jest kobieta przy tuszy i taki jej nie chce to wtedy jest pole do dyskusji. Po 2gie! Dlaczego nam zarzucacie brak bardzo dobrego samochodu i dobrej posady w pracy Po 3cie! czemu wymagacie od nas rzeczy nie możliwych Po 4te! Dlaczego wybieracie takich co mają was w d***e Po 5te! Dlaczego z faceta który was kocha robicie z niego przyjaciela jednocześnie tłumacząc że nie ma prawdziwych kochanych mężczyzn Po 6te! Czemu uważacie że jak kobieta zdradzi to tłumaczenie jest przygodą i że to wina faceta ale gdy jest na odwrót jest inaczej Po 7me! Czemu jesteście takimi egoistkami i hipokrytkami. No to teraz czekam na opinie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beton Wypuerdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skądś ty się wziął człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskromna bo co
To ci odpowiem Facet ma miec rzeczywiscie ponad 183 cm, super budowa z tym czyms włącznie. Nie łysy Nie gruby Wlosy ciemne Wąsy broda gęsta Gesty portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzycie oczami ani tymbardziej sercem , patrzycie fiutem. Kazdy facet to egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wąs , wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktorej kobiety marzeniem jest biedak łysy gruby maly nieudacznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor napewno jest maly i biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor ma 188cm i waży 91kg ;) i regularnie odwiedza siłownie. Napisałem ten post żeby zapytać się dlaczego tak się dzieje. Odwiedzam czasami portale i widze na profilówce że wzrost od 180 cm itp ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×