Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadmiar towarowy

Dlaczego kobiety ciągle kupują ciuchy i buty?

Polecane posty

Gość nadmiar towarowy

ile tego można mieć? na co tyle tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie kupowały to by chłopy się z nich porobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci zwracają uwagę na to w co kobieta jest ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak legginsy założą lub podobne obcisłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pytać jak i tak nie zrozumiesz autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode kobiety traktuja ubrania i torebki jak mezczyzni samochody - to znak sukcesu. Im wiecej masz i im drozsze, tym lepiej. Niestety, torebki i sukienki szybko przestaja byc modne, wiec trzeba kupowac nowe, zeby nie wypasc z obiegu. To przechodzi : albo gdy pojawia sie dziecko (robi sie wazniejsze), albo - jesli dziecko nie pomoglo - ok 40-50tki. Starsze kobiety rzadko cierpia na koniecznosc pogodni za moda. Zacznynaja rozumiec, ze to jest pozbawione sensu. Jednak kazda musi sama do tego dojsc/dorosnac. Mlode kobiety nie wierza matkom ani babciom. Pol biedy jak dziewczyna wydaje kilkaset zlotych. Czasem obserwuje jak Wag'sy wydaja setki tysiecy mezowskich zarobkow na bezwartosciowe szmatki, ktore za gora rok/dwa beda obciachowe... One nie rozumieja jak bardzo jest to glupie. Musza, po prostu musza. Potem zrozumieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nigdy tak nie miałam. Nienawidziłam kupować szmat i butów, bo mało co mi się podobało. Tandeta za spora kasę. Jak mi się udało w końcu kupić coś co mi się podobało i było dobrej jakości, to nosiłam to do zajechania. Nic się w tym względzie nie zmienia z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość bab to jednak pustaki, łatwo im zrobić wode z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci zwracają uwagę na to w co kobieta jest ubrana. Zgłoś Nie faceci tylko PUSTAKI i ROOHACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy faceci zwracaja. To fakt.I dotyczy wszystkich grup wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci zwracają uwagę na to w co kobieta jest ubrana. >>> zwróciliby bardziej uwage na GOŁĄ niż na ubraną, haha, marnujecie kase na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranie jest dla faceta poniekad przekazem: "jestem do wziecia, mozna podrywac" lub odwrotnie "nie ruszac, trzymac sie ode mnie z daleka". Wiekszosc facetow bezblednie czyta ten kod. I nie musi to byc mini, ani skorzane spodnie, ani stroj zalobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, na gola by napewno zwrocili uwage, tylko kto by podrywal gola babe w tramwaju linii 6? No kto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na głupich babach można zrobić fortune hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gołe baby
gość dziś ja ja ja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na glupich facetach dokladnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na totalną anbnegację, jeżeli chodzi o wygląd mogą sobie pozwolić tylko ludzie o niskim statusie społecznym, ewentualnie ekscentrycy, ale z dużą kasą albo wyjątkowymi zdolnościami, np wybitny naukowiec. Pozostali jeżeli chcą coś osiągnąć w życiu zawodowym, społecznym, uczuciowy muszą o siebie dbać, w tym kupować ubrania i dodatki. Dotyczy to obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc powyzej , czyli , ma calkowita racje. Ubranie jest sygnalem spolecznym: stoje wysoko, srednio, przecietnie, nisko w herachii spoleczenej. Z tym ze modne szamaty nie wysylaja takie sygnalu. Szmaty to szmaty, a taki "szmatowaty" jest stan wiekszosc ubran w sklepach gdzie ubiera sie modnie. Jesli chodzi o zasygnalizowanie swoje pozycji spolecznej to znacznie wazniejsza jest jakosc ubran, ich elegancja, dobry kroj, staranne wykonczenie. Naprawde, ludzie zaczynaja sie inaczej zachowywac gdy podchodzi czlowiek dobrze ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×