Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mieszkanie z rodzicami?

Polecane posty

Gość gość

Czy mieszkanie z rodzicami dla faceta po 30. jest upokarzając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak konradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imię mam akurat Tomasz:) A mógłbyś podać jakieś argumenty dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest ,ja tez mieszkam bo po co mam się wyprowadzac i wywalac kase na czynsz? dopoki jestem sama to wole z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50: a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest upokarzające, wolałbym samemu. Jednak moje chęci się chłodzą w momencie, gdy pomyślę o wydaniu 80% zarobionych pieniędzy na to żeby być samemu w mieszkaniu. Chętnie. Ale nie wiem, czy wtedy starczy na utrzymanie samochodu, jedzenie ubranie. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat i uwazam,że mam się wyprowadzić tylko po to by samej mieszkać to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59: jest coś w tym, ale z drugiej strony ile można czekać, do 40, 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01: a ja uważam, że jest sens i to głęboki. To nie tylko siedzenie samemu, to wolność, czujesz się zupełnie inaczej, niż mieszkając z rodzicami. Ale nie każdy to czuje jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ta wolnośc nie jest do niczego potrzebna do mnie nie przychodza kochankowie, jak będę z kimś w związku to wtedy wyprowadze się do jakiegoś wynajetego mieszkania a teraz mi tego nie potrzeba,przynajmiej mam zycie tanie i jak to mowią starzy, korzystaj i odkładaj na samodzielne czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie dogadalibyśmy się, bo wolność nie jest Ci do niczego potrzebna, a dla mnie jest najważniejszą wartością w życiu. Po drugie słuchasz się rodziców, a dorosły człowiek powtarzający to co usłyszy od rodziców, to jakieś średnie takie, i to mocno średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad? jaki Konrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystaj i odkładaj na samodzielne czasy nie widzisz w tym sprzeczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat i oni ci mówią, żebyś odkładała na samodzielne życie haha chyba po ich śmierci, bo wcześniej to ty się dziecko nie usamodzielnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 usrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 usrany yyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty nie rozumiesz mnie ale ja jestem WOLNA i mieszkanie ze starymi w niczym mi w tym nie przeszkadza. Pracuję,zarabiam i nie potrzebuję ich " łaski". Dla mnie wolnośc nie oznacza ,bycia samotnej w innej chałupie,wolnośc to moje decyzje za ktore ponosze odpowiedzialnośc i tyle na ten temat. To ja podejmuję decyzję co robię a nie moi starzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem Twojego komentarza do mojej wypowiedzi. usrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale nie zrobisz u siebie imprezy dla znajomych, nie zaprosisz faceta na noc, bo jak będziecie to robić przy rodzicach, nie wrócisz do domu nad ranem niezupełnie trzeźwa. Ograniczenia widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak, już 40ka. 22:16 Wiem, jaka to wolność. Zdarzyło mi się parę dni samemu pomieszkać, w wynajętym na nocleg pokoju. Pełen luz i wolne myślenie. Ale to za dużo kosztuje. Wszystko kosztuje co mam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wogole ! niczego nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście Barany albo zazdrościcie mi ,że mam takich świetnych starych. A mówią tak żartem, ja mam gdzieś takie usamodzielnienie by bulic kase na osobne mieszkanie jak jestem samotna. A naco będzie mnie stać to się okaze jak uda mi się poznac odpowiedniego faceta. Pomogą mi rodzice,moje oszczędności ,kredyt i mam nadzieję,że i przyszły też się coś dołoży do wspólnego kąta ale to sa tylko gdybania na dzisiaj,ogólnie nie jest żle,grunt ze jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o mieszkanie w swoim mieszkaniu, a nie o wynajęcie na parę dni pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajdziesz faceta, nagle będziesz miała fundusze na mieszkanie. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.33. Faceta na jedna noc raczej nie. Ale juz swojego partnera z ktorym sie jest juz troszke to czemu nie. Znajomych tez przecież mozna zaprosic, fakt ostrej imprezy z glosna muzyka nie zrobisz,ale dzis malo kto lubi babrac sie w domu z przygotowaniami a potem ze sprzataniem tego, od tego sa kluby i bary. Ponadto, jako osoba dorosla moze zyc sama sobie, swoje gotowanie, swoja lodowka lub polka we wspolnej, swoje zakupy, swoje pranie, prasowanie. Intymnosc w pokoju, zadnego wchodzenia bez pukania i czekania na "prosze"' zadnego grzebania w pokoju itp. Wychodzenie i niewracanie kiedy sie chce, gdzie sie chce, bez tłumaczeń, gdzie, a po co, a z kim, a dlaczego tak czesto, a czemu tak pozno. Platnosci proporocjonalnie do ilosci osob, wiec w sumie niskie koszta. Prawda jest taka, ze takie uklady to rzadkosc, ale bywa, moze wlasnie niektorzy majac takie zdrowe uklady, czy to kobieta czy mezczyzna nie wynosza.sie od rodzicow, bo i po co, nie sa ograniczani w zaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć
Wstyd to kraść i ćpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakoś tego seksu z rodzicami za ścianą w małym mieszkanku sobie nie potrafię wyobrazić, większość osób chyba też nie. Ale widocznie są różne standardy. Moje zdanie jest takie, że dorosły człowiek po ukończeniu studiów ( mniej więcej 25 lat) powinien nie mieszkać z rodzicami, dla własnej higieny psychicznej choćby. Oczywiście wiąże się to z wydatkami, ale to w końcu jest dorosłość. Inaczej zawsze jest się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 i napadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 też tak uważam.Chyba ze chodzi o dom i rodzice są np u góry na piętrze, a ja mam cały dół dla siebie.To po co się wynosić jak ma się 3 pokoje,kuchnie,łazienkę I prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×