Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam odzyskać swojego byłego chłopaka ? Pomóżcie !

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od tego ze z chłopakiem byłam rok czasu ale nagle cos mi ze tak powiem w głowie sie poprzewracało i stwierdziłam ze nie chce juz z nim być i go zostawiłam. On starał sie jakos to naprawić ale ja sie nie złamałam. Pozniej pisał mi ze bardzo przezeń mnie cierpi, a ja zostawiłam go od tak. Po nim byłam jeszcze w dwóch związkach ( związki bardzo toksyczne). Nie jesteśmy ze sobą juz około 3 lat. Widziałam go kilka razy kiedy był w mojej miejscowości u znajomych ale kiedy stał albo przechodził obok czułam wręcz jego nienawiść do mnie. Od ponad roku męczą mnie wyrzuty sumienia ze go skrzywdzilam i chciałabym sie z nim spotkać i porozmawiać kiedy bedzie w Polsce(bo wyjechał z tego co słyszałam) ale boje sie ze odrzuci chęć rozmowy ze mną.Co dziwne będąc w swoim poprzednim związku myślałam dużo o tym byłym, a teraz na dniach mysle o nim bez przerwy i tylko zastanawiam sie jak z nim porozmawiać. No i wlasnie chciałabym waszej rady co mam robić, jak z nim porozmawiać? Chciałam tez poprosić znajomych zeby uknuli spotkanie moje z nim bo pewnie w innym przypadku nie chciałby ze mną rozmawiać. Jak myślicie wybaczyłby mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Masz 12 lat ze musisz robic podchody ze znajomymi? Beznadziejne. I po co wchodzic drugi raz do tej samej rzeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co zrobić? Zebrać się na odwagę i z nim porozmawiać. Knucie intryg może jedynie zaszkodzić, będzie chciał rozmawiać i się spotkać to szanse na odzyskanie istnieją, jeśli nie będzie chciał to znaczy że szans nie ma i jedyne co chciałby od Ciebie to spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Ja jestem teraz po rozstaniu, a mój ex ciągle prosi o czas i nie chce ze mną rozmawiać, na początku wariowałam bo to jego zdaniem moje zachowanie zniszczyło nasz związek i miałam w sobie dużo miłości i chęci naprawienia, ale im bardziej przedłuża tym bardziej nie chcę z nim rozmawiać, nie wiem czy po 3 latach chciałabym jeszcze to rozdrapywać....chyba, że już nic bym naprawdę nie czuła, ale wtedy nie chciałabym już wracać do tematu. Ale spróbuj, tylko wprost się do niego odezwij i nie owija w bawełnę. Napisz może maila. Jak on się zachowywał po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyszło Ci z innymi i przypomnialas sobie o nim? Bo nie inaczej zapewne.... Chcesz radę ? Zbierz się na odwagę... a nie knuj lepiej... raz się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×