Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kłamie na randkach

Okłamuje kobiety na randkach

Polecane posty

Gość kłamie na randkach

mówie im że jestem starszy niż jestem, mówie im że jestem budowlańcem a naprawde jestem analitykiem finansowym, mówie im że mieszkam z matką, a naprawde mam 250m2 dom bez kredytu, przyjeżdżam na randki pożyczonym od kolegi rozpadającym się autem a naprawde mam 2 letniego merca S550, biore ich na kawe i ciastko choć stać mnie na obiad za 500PLN, patrzą na mnie jak na owada, a ja się ciesze że odpadają suki i czekam na mój nieoszlifowany diamencik w postaci skromnej kobiety która mnie pokocha za mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy to jeszcze wkleisz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymać! Ale uzbrój się w cierpliwość, poczekasz z 15 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupełnie tak samo jak ja w stosunku do facetów! ...całkiem szczerze mówię :) Nie chcę, by przykleił się do mnie jakiś interesowny pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestem chyba kryształem, bo spotykałam się z kimś jeżdzącym tylko komunikacją miejską i zarabiajacym minimalną, okazał sie strasznym burakiem i zbokiem, gdzie mój książe? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna zabawa, baw się dalej, jesli nie robisz nikomu przy tym krzywdy :) Polecam książkę "Idealna Dziewczyna" Carrie Blake, tam główna bohaterka Isabel jest niespełnioną aktorką i z nudów chodzi na randki z Tindera, udaje idealną dziewczynę dla każdego mężczyzny, z którym idzie na randkę, nigdy nie powtarza randki, a kończy się ona jedynie buziakiem...twoja gra od razu skojarzyła mi się z tą książką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj nie kłam nigdy kobiety w kwestii tego czy jesteś wolny czy zajęty.Wszystkie inne kłamstwa można zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze jestes wulgarny. Poza tym: dobrze robisz. Tak postepuja bardzo bogaci ludzie, ktorzy szukaja zony ( o ile nie znajda wsrod podobnych sobie). Potrafia przez wiele miesiecy nie ujawniac swojego majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz się nawet wysłowić Byłeś na randce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskie prowo a wyznowu lykacie jak pelikany tepe barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba idąc na randke od razu kalkuluje jaki poziom życia zapewni jej dany delikwent, to materialistyczne suki, nie szukają wcale żadnej miłości tylko są lenie i chcą mieć wygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zupełnie tak samo jak ja w stosunku do facetów! ...całkiem szczerze mówię usmiech.gif Nie chcę, by przykleił się do mnie jakiś interesowny pasożyt. >> tylko czego ty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, mi też przypomniało to fabułę "idealnej dziewczyny" :D polecam btw. Ale ten Pan tutaj to chyba troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll. Nigdy w życiu nie spotkałam faceta, który odniósł sukces, który by się z tym krył i miał jakikolwiek problem, że ludzie podziwiają go za sukces, kasę itd. Problem z tym, że kobiety lecą na kasę mają tylko faceci, którzy tej kasy nie mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsadna kobieta kopnelaby w tylek faceta, gdyby wyszlo na jawm ze ja oklamywal. Bo jezeli potrafi udawac w takim temacie, to znaczy ze bedzie w kazdym innym tez potrafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta zasada w tym akurat przypadku nie ma odniesienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:15 W takim razie nie używaj zwrotu ''rozsądna kobieta'', tylko JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04 brawo!!!!!! w punkt sjette! suksecu nie trzeba sie wstydzic provo pelnego kompleksow przydoopasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat Freda Flintstone
ja mam kase a nikt o tym nie wie, oprócz mnie, haha, jeżdże 10 letnim samochodem i wyglądam jak każdy inny facet na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli sukces to dla ciebie kasa to masz płytkie horyzonty, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to z****** materialistki, wole rybki w akwarium zamiast jakąś stękającą i ciągle narzekającą babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie klamcow wiec spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×