Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak jest skąpy

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam taki problem i nie wiem co zrobić. Jestem w związku od ponad roku i oboje studiujemy. Dodam, że on ma stypendium a ja nie mam. Z kasą nigdy mi się nie powodziło, jemu z resztą też, ale mieszkamy jeszcze z rodzicami. Nie jestem materialistką i nigdy nie byłam, sama uważam, że facet nie powinien być sponsorem dziewczyny ale od czasu do czasu mógłby coś dać od siebie, a nie tylko brać. Można policzyć na 1 ręce ile razy mi mój facet coś postawił. Zwykle to płaciliśmy po połowie lub ja mu kupowałam ( chyba częściej ja mu stawiałam niż on mi) Czasami mi było głupio gdy mój chłopak prosił o 2 rachunki... Mógłby zapłacić za nas oboje, ja bym mu przecież później oddała jak by chciał. A tak kelnerka się dziwnie patrzyła. Nawet jak z koleżankami idę na kawę to bierzemy 1 rachunek i się rozliczamy później. Na dzień kobiet czy walentynki to nawet mi smsa nie napisał "wszystko najlepszego" czy coś takiego. Na rocznicę to nawet też nie zadzwonił, wolał czas spędzać ze znajomymi. ( Dodam że odemnie dostał prezent ) nawet ja wolę dawać niż brać ale miło jest dostać np. róże od swojego mężczyzny. Kiedyś musiałam mu kasę oddawać za 2 bilety autobusowe, to raptem 3 zł. Gdy ja mu coś kupuje to się cieszy, ale sam od siebie to już skąpi. Dostałam od niego misia na urodziny, ale sama mu zrobiłam wiele niespodzianek urodzinowych, więc może głupio by mu było inaczej. W lecie to wolał iść na spacer żebym tylko nie chciała iść z nim na piwo czy cokolwiek innego. Sobie jest w stanie kupić ze 3,4 piwa ale jednego dziewczynie to już nie... Nie wiem co robić, bo naprawdę go kocham, ale nie wiem czy o późniejsze życie z takim kimś będzie szczęśliwe, gdy będzie mi się kazał rozliczać z każdej wydanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj i to szybko! Kochasz? Błagam, poczytaj choćby to forum, po sąsiedzku jest temat sfrustrowanej po 2 latach w nieudanym małżeństwie bo jaśnie pan wydaje swoja pensję na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokój. Mój chłopak (teraz już mąż) pochodził z biednej rodziny, ale pracował i nigdy nie pozwolil żebym za siebie płacila. Oczywiście nie naciągalam go na wydatki, ale gdy wychodzilismy raz na jakis czas potanczyć czy do kina to on placil, chociaz na samym początku bylo mi dosc niezręcznie, ale sam sie upierał. Zazwyczaj siedzielismy u mnie nad kawą i ciachem i cieszylismy się po prostu sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama wiesz, co powinnans zrobic. Zerwać. Facet nie tylko jest skąpy, ale tez cie po prostu nie kocha, dlatego mu szkoda wydac na ciebie pare złotych. Jemu jest tak dobrze, bo ma dziewczyne, seks, do tego ty mu robisz prezentu, a on na ciebie grosza nie musi wydawać. Żyć nie umierać! Więc sama zdecyduj, czy chcesz być tak dalej traktowana, czy poszukasz sobie normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rocznicę to nawet też nie zadzwonił, wolał czas spędzać ze znajomymi. ( Dodam że ode mnie dostał prezent ) x Nie wiem co robić, bo naprawdę go kocham x SERIO? Skąd się takie desperatki biorą? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda. To desperacja i na wlasne zyczenie stawianie sie w pozycji podnozka faceta. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlejcie moje gentelmanskie wizje.. najlepiej mieć chama i prostaka za faceta i się przed nim korzyć .... chore czasy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie wyjdzie. I U mnie było tak ze wtedy jeszcze nie mąż pochodził z biednej rodziny. Dorabia sobie. Często placilismy po połowie lub raz on stawiał raz ja. Chociaż większość upierał się zeb y to on płacił. Więc zamawiakam sobie tylko sok za 3 zl zł i siedzieliśmy tak z 2 godziny. Kwiaty distawalam bez okazji. Mile to było. Teraz się mniej stara ale inny etap związku. Jeśli u Ciebie jest tak od początku to uciekaj zanim się obudzisz za k8lka lat ze masz męża egoistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:37 z tym wypadem na łono natury świetny pomysł x My z mężem ustaliliśmy, że nie kupujemy sobie na urodziny żadnych prezentów tylko spędzamy ten czas razem. Chociażby wybierając się do kina na wspólnie wybrany film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miłość jest zawsze w modzie ;) gość dziś E tam, laski mają po prostu w większości zaburzone (czyt. zaniżone) poczucie własnej wartości i pozwalają sobie na takie traktowanie, nie widząc w nim długo niczego niewłaściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam o 11:12 Dodam jeszcze tyle, ze gdy tylko mialam trochę swojej kasy bo udalo mi sie gdzies dorobic to robilam jakies drobne prezenty mojemu chlopakowi skoro on zawsze za wszystko placil. Nie chodzilo o kasę, ale o wzajemnosc. A u was tej wzajemnosci nie ma. Widocznie ne zalezy mu na Tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on jest skąpy, ale Ty oceń siebie, czy nie jesteś rozrzutna. może do siebie pasujecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty się dajesz traktować ? Kolejna matka polka z batem nad głową się szykuje , będziesz robić ma siebie na dzieci i na niego a on swoją kasę będzie przewalal na siebie i dziffki, mój mąż na urodziny kupił mi auto , na poprzednie telefon a kiedyś bez okazji laptopa , porównaj do swojego , jesteś wartą więcej ,nie rób z siebie podnozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenda. Później będzie tylko gorzej. Sam nie widzi problemu żebyś mu stawiała ale od siebie nawet piwa ci nie kupi haha. Przecież to parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mi za siebie nigdy w życiu nie pozwolił zapłacić , facet pasożyt jest żałosny ,bo kobieta to ma chociaż we krwi materializm uwarunkowany genetycznie ,bo w ten sposób sprawdza czy facet nadaje się na zywiciela rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×