Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spaceromaniaczka

Spacerówka

Polecane posty

Gość Spaceromaniaczka

Hej Mamy! Wiem że takie tematy się już przewijały, ale potrzebuje czegoś aktualnego. Moje wymagania co do spacerówki: - waga do 8-8,5 kg -łatwość złożenia i umieszczenia w niedużym bagażniku - większe koła pojedyncze -duża budka od słońca i wiatru -przekladana rączka -możliwość rozłożenia na płasko -łatwość prowadzenia -ochraniacz na nóżki Drugorzędne ale fajnie jakby było -duży kosz na zakupy -miejsce na kubek -organizer przy rączce - amortyzacja Macie coś do polecenia spełniającego wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala120
za duże wymagania wg mnie, duże koła i mała waga się wykluczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej spacerowki. Z przekladaną rączką jest tylko joie mirus ale ma małe koła. Miałam identyczne wymagania jak ty i zrezygnowalam narazie ze spacerowki ale kupiłam rowerek3 kołowy z funkcją wózka, budą, koszem na zakupy, przekladaną rączka, dużymi pompowanymi kołami i regulowanym siedziskiem za 400 zł. Na wiosne może zrobię druga przymiarkę do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaceromaniaczka
A możesz podać nazwę tego rowerka? Taki rowerek to chyba jednak dla ciut większego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem zamiast przekładanej rączki można wziąć wózek z przekładanym siedziskiem, na jedno wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko oprócz przekładanej rączki/ siedzenia: Valco baby snap 4 sport Naprawdę ten wózek jest Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek Movino Swing. Tak troszkę dla większego. Syn ma 13 miesiecy Rowerek kupiłam na roczek Uwazam ze przekladane siedzisko to nie to samo Przekladana raczka znienia sie w sekunde jak np swieci mocno słońce a siedzisko- najpierw wyjac dziecko potem przepiac a na koniec wsadzic dziecko dla mnie kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×