Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobra restauracja we Wrocławiu.

Polecane posty

Gość gość

Cześć szukam dobrej restauracji we Wrocławiu, z fajnym klimatem, do której warto wybrać się ze znajomymi na jakąś dobrą szamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukacie konkretnej kuchni, czy po prostu fajnego klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Fischer
Świetna restauracją z mega wystrojem oraz na prawdę dobrą kuchnią jest bez wątpienia Ok Wine&Bar. http://www.okwinebar.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam raczej połączenia cech, klimatu, jakości jedzenia, bliskości centrum, cen etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
McDonald's spełnia te warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macdonald ma klimat i dobre zarcie??? ty sie dziewcze z kim na leb zamienilas? ani klimat ani zarcie bo slodka bulka z kotletem mielonym to jest po twojemu dobre jedzenie oooo bozzzu! wystrzegaj mnie od takich idiotow z daleka,ja mam kolo domu a nigdy tam nie bylam i nie bede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię restauracje w ovo. Mają świetne jedzenie, są w samym centrum, a najlepsze jest to, że ludzie nadal jej nie odkryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniekowa
bardzo dobra restauracją jest Ok Wine&Bar we Wrocławiu . Bardzo dobre oferty lunchowe zresztą nie tylko to . Dania mają wykwintne, wina również są super ;) karta win zmienia sie co 10 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zaglądam do hiltona. Świetne majątam jedzenie i fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam, to we Wrocławiu mają bardzo dobrą pizzerie nazywa się Gusto i znajduje się na ulicy Jedności Narodowej 77, polecam byłem parę razy i zawsze byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energylandia
Restauracja ok Wine&Barwg mnie jest najlepsza we Wrocławiu. Bardzo dobre jedzenie, pyszne dania główne jak i zarówno desery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię restaurację Orbita na ul Wejherowskiej. Mają zawsze ciekawe menu. Jedzonko smaczne i świeże. Restauracja z klimatem i świetną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lube zjeść coś z Orbity. Mają dobra kuchnie. Restauracja fajnie urządzona idealna na zorganizowanie spotkania ze znajomymi czy z rodziną. Często tez u nich zamawiam obiady jak nie chce mi się gotować. Zawsze świeżo smaczni i w odpowiedniej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My razem ze znajomymi ostatnio wybraliśmy się na kolację do restauracji ART Renesans w Żórawinie. Bardzo mi się tam podobało. Klimatyczna restauracja, świetne jedzenie, urozmaicone menu. Potrawy smaczne i apetycznie podane. Obsługa miłą i sprawna. Spokojnie można polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×