Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudna logistyka

Dlaczego kobiety każdą rozmowe z facetem traktują jak podryw?

Polecane posty

Gość trudna logistyka

chcecie aby faceci traktowali was jak człowieka a nie jak przedmiot a same robicie z siebie przedmioty które muszą być porządane, coś z wami jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynika z ego jest podrywana a w zasadzie facet tylko z kultury do niej podchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche więcej luzu
pytam panne w markecie czy np. próbowała dany produkt bo chce go kupić a ona od razu myśli że chce od niej numer i się oświadczać, no ludzie, co z tymi kobietami że nawet odezwać się nie można jak do człowieka bo zaraz są jakieś chore oczekiwania randki, śluby, domek z białym płotkiem, 3ka dziec*****esek, kotek, volkswagen kombi, urlopy pod palmami i fotki na fejsie, uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na forum tez sa takie desperatki.jak facet mily i zartuje to od razu taka sobie wkreca milosc i zarywa do faceta jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa to nie podryw
okropne czasy, co się dzieje z tymi kobietami, nie można z nimi wcale rozmawiać bo zaraz jakieś fantazje mają na poczekaniu, horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehee najgorsze sa samotne mamuski szukajace frajera na tatuska.uwazac na takie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie w dzisiejszych czasach sa tak zatraceni, ze czesto myla bycie milym z flirtem. Czesto zdarza sie to w pracy, na zakupach czy przy kazdej innej normalnej sytuacji kiedy chcemy po prostu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.Kobiety na sile szukaja męzów tu taka mamcia sie na mnie tak zasadzila ze musze sie ukrywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujące. Jakiś czas temu przeprowadzono dosc szeroko zakrojone badania w tym temacie i konkluzja była taka, że kobiety nie doceniają męskiego zainteresowania swoją osobą, natomiast mężczyźni przeceniaja. Może być tak, że w Twojej wyobraźni ona jest tą, która snuje plany o domku, Ty piszesz na ten temat wątki na forum a ona już dawno zajęła się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zajela sie bo lata za mna i mnie przesladuje wyznaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to dziwne istoty, dla nich wszystko to podryw lub gwa•łt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby robią kupe czy stolec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A to ciekawe bo ja mam odwrotne stwierdzenie. Nieraz wystarczy że się uśmiechniesz czy jesteś zwyczajnie miła i facet już traktuje to jak zaproszenie do łóżka. wielu facetów ma problem z nadinterpretacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A to ciekawe bo ja mam odwrotne stwierdzenie. Nieraz wystarczy że się uśmiechniesz czy jesteś zwyczajnie miła i facet już traktuje to jak zaproszenie do łóżka. wielu facetów ma problem z nadinterpretacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na Nobla
one wcale nie srają, wchłaniają wszystko spowrotem przez osmoze, dlatego to wpłwa potem na ich brak logiki, zagadka tysiącleci rostrzygnięta, czekam na Nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie.chlopi usmiech traktuja jako podryw. przykre to. najlepiej byc su...a, to chlopy sie wtedy zlatuja jak muchy do g...a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ci chlopczyku chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D debil się podnieca i zakłada o tym wątek na kafe, a panna już dawno zapomniała że w ogóle ktoś ją w sklepie zagadał... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Od razu zadowolone i mają mokro w majtach. Idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślą że ich zagadał bo one takie wyjątkowe a on tylko pytał o jakąś głupote, eh te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.09 nie zajela sie bo lata za mna i mnie przesladuje wyznaniami. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx I co? Dalej w tym sklepie siedzicie czy śledziła Cię do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmamm
JA mam wręcz odwrotnie. Nie widzę podrywu...nigdy! Każdy mężczyzna jest dla mnie aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jesteś dla nich niewidzialna, więc wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mamm
Być może,nie ubolewam nad tym,bo wystarczy mi jeden-dla niego byłam widzialna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że dla niego nie tylko ty jesteś widzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×