Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zmienić pediatrę w takiej sytuacji czy jednak zdrowie dziecka ważniejsze

Polecane posty

Gość gość

Hej,nasz pediatra to bardzo dobry lekarz,bardzo dokładny,unikający antybiotyków.Jednak to starszy facet,trochę nie ma podejścia do dzieci,robi co ma robić,nie robią na nim wrażenia wrzaski dzieci.Moja niespełna 4 latka odkąd poszła do przedszkola zaczęła wstrzymywać kupę i któregoś dnia po kilku dniach zaparcia poszłam do pediatry.Lekarz zrobił per rectum i od tamtego czasu dziecko po przekroczeniu progu przychodni wrzeszczy jak opętane.Dodam,ze u innych lekarzy jest spokojna.Zmienic pediatrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to per rectum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie o***tu palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeden pediatra dobry a komfort psychiczny malucha jest bardzo ważny. Chyba nie chcesz żeby miała jakieś zaburzenia związane z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wydaje mi się,ze o dobrego pediatrę teraz ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zmienila. Moje dziecko panicznie balo sie lekarza przez 4 lata. W zeszlym roku przypadkiem poszlismy do zupelnie losowego lekarza bo potrzebowałam tylko zeby wypisal zwolnienie a nasza lekarka byla na urlopie. Okazalo sie ze to super facet z genialnym podejsciem do dzieci i od tego czasu moje dziecko jak tylko ma katar to pyta czy idziemy do p. doktora :) grzecznie daje sie zbadac i wszyscy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabym pewność,ze to dobry lekarz to bym nie zmieniła.Dzieci maja okresy,ze czegoś się boja,przejdzie jej.Jesli płacze już od wejścia do przychodni to nie ze strachu,tylko zwykła histeria.Za takie zachowanie jeszcze ukarałbym dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram za histerie w miejscu publicznym dziecku należy się kara natrzaskaj po tyłku to szybko się uspokojii i lekarza tez nie trzeba będzie zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci się idiotki nie bije mam nadzieje ze na starość wam oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogę to ograniczam stres dziecku wiec ja oczywiście bym zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieniłabym.Dziecko musi wiedzieć,ze lekarz to osoba która pomaga.Po co zmieniać kogoś,kto jest dobrym lekarzem,dziecko będzie płakać jeszcze z wielu powodów,bo nie będzie chcialo iść do szkoły np i co będziesz tez zmieniać szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nie zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej wytłumaczyć dziecku, że czasami badania lekarskie są niezbyt przyjemne, ale konieczne. Ja bym nie zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka jest najważniejsza dla mnie i jak tylko mogę to robię tak żeby nie płakała i się nie denerwowała bo po co.prostaka pediatrę zmieniłabym w tym samym dniu w jakim doprowadziłby moja córcię do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry starszy lekarz z doświadczeniem to skarb. Ja z chorym, wrzeszczącym z bólu 2-latkiem nie znalazłam pomocy w przychodni. W odruchu rozpaczy skierowałam się do emeryta-pediatry, który od razu postawił prawidłową diagnozę.A co było dziecku? Wieczorem wszystko ok, córka obudziła się z płaczem o 4 rano, boli brzuszek, ból nasilał się, ok. 6 rano zawieźliśmy dziecko do szpitala. Dziecko badało 3 lekarzy pediatrów, dostało jakieś leki p/bólowe, nieco się uspokoiło.Podczas badania zdjęłam dziecku spodenki, zwróciłam uwagę lekarzy, że mała ma krwawe plamki poniżej kolan - pewnie ją jakieś komary pokąsały - takie były ich opinie. Jeszcze opieprz dostałam, że dziecka przed insektami nie chronię. Wróciliśmy z dzieckiem do domu, za ok 2 godziny znów płacz, mamo boli brzuszek. Gorąca linia telefoniczna i prośba naszych przyjaciół - udajcie się do doktora niepraktykującego już, ale który ma doświadczenie. I postawił diagnozę - bez badania, wystarczyło mu spojrzeć na nóżki dziecka - choroba Schonleina-Henocha, konieczny pobyt dziecka w szpitalu. Z diagnozą wróciliśmy do szpitala, nie wiem, czy przyjęliby dziecko, gdyby nie potworny płacz dziecka i jak mantra wypowiadane przez dziecko słowa:"mamusiu tak mnie boli". Na szczęście, zaraz też też pojawił się nasz emerytowany doktor, porozmawiał z ordynatorem, wydał swoją opinię i zaproponował sposób leczenia. Okazało się, że nikt z personelu lekarskiego nic na temat tej choroby nie wiedział, nawet ordynator nie miał nigdy styczności z tą chorobą. Na szczęście, już jest dobrze, chociaż choroba 2 razy powracała[od razu po wyjściu ze szpitala], mała ma teraz 8 lat i niech tak zostanie. Teraz robię tak, z chorym dzieckiem idę do przychodni, ale często u innego pediatry jeszcze wizytę zamawiam jeżeli nie widzę poprawy. Wybieram starszego, z doświadczeniem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu cackanie się z dzieckiem... ręce opadają. Przychodnia to nie przedszkole, że mają się dzieckiem zajmować. Lekarz ma leczyć, a nie bawić. Nauczcie dziecko zachowywania się w miejscu publicznym, bo takie histerie to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaw

Zmienić pediatrę można w każdej chwili. Zapisanie się do innego lekarza to nic trudnego. Jeżeli mieszkacie w Lublinie i tutaj rozglądacie się za odpowiednim lekarzem to skontaktujcie się z http://pediatralublin.com.pl/ Tam można liczyć na profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmieniła. Sama piszesz, ze to dobry lekarz, ktory nigdy Cię nie zawiódł. Lekarz to nie nianka ma robic co do niego należy czyli pomóc choremu dziecku. Jaką masz pewność, ze sytuacja nie powtorzy sie przy nowym lekarzu?, moze nowy lekarz będzie musiał powtórzyć to co poprzedni i co.wtedy? Znowu zmienisz? Dobry pediatra to skarb i naprawde ciezko o takiego. Myśmy ostatnio trafili na miłą i mająca super podejście do dzieci Panią doktor, ale co z tego jak syna zbadala byle jak i bez żadnego sensu zapisała antybiotyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.03.2018 o 19:51, Gość gość napisał:

Jeśli miałabym pewność,ze to dobry lekarz to bym nie zmieniła.Dzieci maja okresy,ze czegoś się boja,przejdzie jej.Jesli płacze już od wejścia do przychodni to nie ze strachu,tylko zwykła histeria.Za takie zachowanie jeszcze ukarałbym dziecko.

Też bym nie zmieniła. Córka jest już duża, powinnaś jej tłumaczyć, że to dla jej dobra i każdy chodzi do lekarza.

Moja jednak by mi takowych scen nie robiła, gdyż ma świadomość, że histeria z byle powodu nigdy jej nie daje a ja też nie boję się dać klapsa po akcie nieposłuszeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.03.2018 o 21:30, Gość gość napisał:

Dzieci się ...ki nie bije mam nadzieje ze na starość wam oddadzą

A Ty lejesz już swoich rodziców? Ja dostałam kilka razy solidne lanie za przewinienia i akty nieposłuszeństwa i jakoś kocham swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to jakiś stary pedofil :O palca dziecku w tyłek wkładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w Lublinie i rozglądacie się tutaj za sprawdzonym i zaufanym pediatrą to polecam wam wybrać się do https://pediatralublin.com.pl/ Tam pracuje specjalista, który zna się na swojej pracy i ma świetne podejście do małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×