Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić aby dziewczyna zerwała ze mną?

Polecane posty

Gość gość
wszystko zależy w jakim nastroju chcesz to zakończyć. polubownie nie będzie ale np mnie, najskuteczniej można by od siebie odgonić nie okazując mi uczuć i dystansując się wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste zacznij olewac nie słuchaj potrzeb nie pytaj co u niej nie odbieraj telefonu nie odpisuj udaj zajętego pracą pij. Rób wszytko to co facet z którym byłam 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Nasraj u niej w domu na dywan, wetknij w kupę zapałki i powiedz, że masz dla niej w prezencie jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to wyrochać ją w d***la, jak jest normalna w********i cie w p**du.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy macie problemy sami ze sobą. Jak można przez dwie strony rozkminiac jak z kims zerwać? A poza tym to jest prowo tego inteligentnego z niby Wrocka,ktory wkrecil ludzi na mnóstwo stron o tym jak odejść od dziewczyny z którą jest się 5.lat. Tam narobil głupot i musial skonczyc pisać i zaraz zalozyl ten temat. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rady daja i się ekscytują słabą prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie stanowczy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jesteście debile myśląc ze to ten sam od Julki. Facet był inteligentny a co za tym idzie nie poszedłby z prowokacja w te same klimaty. Tamtemu sie udało i podróba pomyślała ze pójdzie tym tropem a wy detektywi z koziej wolki zaraz oszalejecie ze szczescia ze takie z was kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Ci umknęło, ale to ja pytałem. W związku z tym pytanie mnie o to samo jest trochę... [dopisz, co Ci podpowiada Twój intelekt]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'55 a ty tez jesteś detektywem z Koziej Wólki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym tej twojej dziewczynie pokazala twoj post, zeby sie dowiedziala z jakim ch.jem ma do czynienia. Myslisz ze ona jest slepa glucha i nie orientuje sie ze cos jest nie tak? Mysle ze ona sama sie zastanawia jak od takiego smetnego nudziarza jak ty nie odejsc? Nie marnuj czasu swojego i jej i powiedz jej to co napisales w pierwszym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ci nie lezy, co masz na mysli? Jest inna? Zawsze mozna podac taki powod, ze zakochales sie w innej. A ta juz nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×