Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chce rozwodu, z 3 dzieci jedno nie jest jego ale czy alimenty będa liczone

Polecane posty

Gość gość

na całą trójkę? Jak to jest? On wnosi o rozwód z mojej winy, ale czy może 2 lata po urodzeniu dziecka zrzec się ojcostwa jeżeli jest wpisany w papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slub koscielny czy cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mąż sie dowiedział,że dziecko nie jest jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszlym tygodniu. Ale ja zrobilam badania ponad rok temu. Czy moge w sadzie powiedzieć ze on wiedzial wczesniej jezeli mam te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz od razu ze pozostała 2 będzie z Tobą albo że będziesz mieć alimenty jeżeli rozwód z Twojej winy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja chce wniesc kontr pozew o rozwod z jego winy, a nie znam przypadku aby dzieci nie zostały przy matce. Do tego wszyscy wiedza ze jestem bardzo dobra jezeli chhodzi o zajmowanie sie dziecmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale szmacisko z ciebie, ja pieprzę, wychowywać czyjegoś bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja prosiłam o ocenianie?! Niech pierwszy rzuci kamienień kto jest bez widny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z innym to powód do rozwodu z twojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka k***a to ciężko byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będą liczone bo sąd karze wam zrobić badania genetyczne i pojechały konie po betonie A ty bekniesz za poświadczenie nieprawdy bo z tego co piszesz wiedziałaś że dzieciak nie jest jego a mimo to wpisaliście nazwisko męża Sąd po rozpoznaniu wniosku nałoży alimenty na prawdziwego tatusia znam taki przypadek tylko z dzieciakiem 17 letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kontra z twojej strony gdzie zdrada leży na talerzu nie ma sensu szkoda tylko dzieciaka ŻE MA TAKĄ GŁUPIĄ MATKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli będzie miał dobrego adwokata, to odbierze ci swoją dwójkę i ty mu będziesz płacić alimenty. Na sto procent nie uda ci się wymigać od winy za rozkład małżeństwa. Zdrada to bardzo poważny powód do rozwodu i żaden sąd tego nie zlekceważy, tym bardziej, że go tak długo oszukiwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W zeszlym tygodniu. Ale ja zrobilam badania ponad rok temu. Czy moge w sadzie powiedzieć ze on wiedzial wczesniej jezeli mam te badania? x Dziecko ma 2 lata, odejmując te ponad rok temu. Zrobiłaś badania po 6 miesiącu życia dziecka, więc i tak ci bajka o wiedzy męża nie załapie. Jeśli chcesz udowodnić, że mąż z pełną świadomością wychowuje nie swoje i nie założył sprawy o zaprzeczenie, bo sam stwierdził, że wychowa jak swoje, to ci nie wyszło. Piszesz, kto jest bez winy niech rzuci kamieniem. No więc ja rzucam. Zdradziłaś, no dobra, ok, może wybaczy. Ale, że podejrzewałaś, a potem wiedziałaś, iż mąż nie jest ojcem i go oszukiwałaś ponad rok, tego to on nie przełknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek,w którym dzieci zostały przy ojcu. To rzadkość w naszym kraju,ale ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ja pierwsza mogę rzucić kamieniem bo napewno się tak jak ty nie szmacę, do tego jeszcze przy tym k***wstwie słowa kościelne wypowiada, czyżbyś się z księdzem tłukła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Niezła jesteś . Nie masz w ogóle godności. Choć zdradziłaś to jeszcze chcesz rozwód z winy męża. Chyba wiesz kto jest ojcem najmłodszego? Udasz się do niego i niech on uzna dziecko i płaci alimenty. A jak nie to wpiszesz tatuś nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz w sądzie, że mąż jest dewiantem i zmusił ciebie do trójkąta i stąd to dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - o, kolejna szmacisko się odezwała, z nimik to jest jak w tym przysłowiu "kuźwa kuźwie łba nie urwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Ciebie, autorko, rzucam kamieniem, bo nigdy nie puściłam się poza małżeństwem. Trzeba być tępą idiotką żeby wmawiać facetowi takie rzeczy. I rozwód będzie z Twojej winy, bo mąż będzie miał, jeśli wniesie o testy, podana na tacy zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, z punktu widzenia finansowego bardziej się opłaca, żeby biologiczny ojciec miał zasądzone alimenty na swoje jedno dziecko, niż tamtem, który płacąc na trójkę będzie przez sąd łagodniej potraktowany "na łebka" że tak powiem. Rozwód też wyjdzie Ci tylko na korzyść (rodzinne itp.), więc właściwie dobrze się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko alimenty dostaniesz jedynie na bachory, które on spłodził. Na trzeciego bękarta nie dostaniesz. O alimenty na trzeciego bękarta upomnij się u tego z kim zdradziłaś chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a suko te pozostałe bachory to napewno jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tatuś będzie chciał sprawdzić czy pozostała dwójka jego. A autorka martwi się o alimenty bo pewnie sama nie wie kto jest tatusiem trzeciego. Musiałaby pół miasta przebadać pod kontem ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moge w autorke przypiertolic kamieniem , nigdy meza nie zdradzilam , przez 16 lat i dzieci mam 2 tylko z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet zdradza to jest ogier, a jak baba to szmata, i jeszcze kamieniem z nią? Ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż od czasu kiedy dowiedział się, że dziecko nie jest jego ma PÓŁ roku na zaprzeczenie ojcostwa i jest to możliwe - pracuję w sądzie ojcowie potrafią wnieść o zaprzeczenie ojcostwa na dziecko które 12 lat chowali a nawet więcej.... kiedy mija pół roku to zaprzeczenie wnosi się za pomocą prokuratury możliwe, że jeżeli wcześniej nastąpi rozwód to sąd zasądzi alimenty na wszystkie dzieci ale po dokananiu zaprzeczenia on może wnieść sprawę cywilną przeciw Tobie i będziesz musiała zwrócić mu zapłacone pieniądze za te alimenty jeżeli kochasz męża i żałujesz tego co zrobiłaś to daj na przeczekanie, pogadaj z mężem i czekaj na jego ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet zdradza to jest zwykla szmata , a nie zaden ogier Ruchacz, ogier to moze tak sie mowi jak facet singiel a zonaty i zdradzajacy to huj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwód z twojej winy to i nie możesz mieć całkowitej pewności że uda ci się zatrzymać dzieci przy sobie. Mało tego mąż może wnieść o zwrot wszystkich nakładów poczynionych z jego strony na nie swoje dziecko. Jak tylko on pracował to możesz mieć wesoło bo sąd weźmie pod uwagę wszystkie koszty, pieluchy, jedzenie, lekarz itp. Dodatkowo zawsze może wystosować pozew o oszustwo, zależy czy będzie miał dobrego adwokata. Jak dobrego to puszczą cię z niczym i trzeba przyznać że sama sobie na to zapracowałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×