Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DANIEL

Zarejestrowani
 • Zawartość

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wydatki masz standardowe jak większość ludzi. Jedynie nad zarobkami możecie trochę popracować bo bez 500+ wychodzi 4600 a to szału nie ma. Bieda zaczyna się w momencie kiedy zaczyna ci brakować od 1 do 1.
 2. DANIEL

  Nowy komp - Nareszcie!

  Ps3 się ratowało kompatybilnością wsteczna, czego na ps4 brakło. Chociaż plotka głosi że ps5 ma wrócić do starych praktyk. Xbox też uważam za udaną konsole chociaż nigdy do mnie nie przemawiała, sentyment do ps. Co do przewagi pc nad konsolami to już chyba jedynie w przypadku kombajnów dla zawodowych graczy. Konsola to tak naprawdę pc zoptymalizowane pod kontem gier i w innej obudowie. Jeżeli ktoś nie ma sentymentu do myszki i klawiatury w grach to wybierze konsole a wszelkie spory są tu jałowe.
 3. Kurde za 2500 na jedzenie to codziennie 3 posiłki z cateringu.
 4. Owszem mamy niskie dochody w porównaniu z zachodnią Europa, ale na polskie warunki to 6000 netto dla pary z umów o pracę jest już dobrym wynagrodzeniem. Większość ludzi w tym kraju żyje za mniej i dają sobie rade.
 5. Według GUS około 70% pracowników w naszym kraju zarabia poniżej 3000 zł netto. Więc zastanów się co piszesz nazywając siebie biednymi w porównaniu z większością pracowników. A jeżeli uważasz że cię na nic nie stać to prawdopodobnie masz problem z zarzadzaniem pieniędzmi.
 6. Ja mam o tyle dobrze że mieszkam w małej miejscowości ale za to dobrze skomunikowanej. My srednio odkładamy z naszych dochodów od 2000 do 3000 miesięcznie plus 500+. Dzięki temu mozemy już powoli marzyć o zakupie działki rekreacyjnej, którą i tak prawdopodobnie bedziemy się starali wynajmować znajomym na wakacje.
 7. Szkoda słów w sumie u nas dochody podobne z tym że razem mamy 6000 netto ale nie mamy kredytów. I nie liczę kosztów mieszkania czy podatków bo to akurat pokrywamy z wynajmu jednego garażu i dopłat unijnych za działke obsadzoną choinka. Mamy jeszcze 500+ na jedno dziecko a drugie w drodze, ale to pieniądze które odkładamy. Chcemy w ciągu dwóch lat kupić działkę rekreacyjną nad morzem, i jak nic się po drodze nie spieprzy to kupimy. Tu na kafee wszyscy bogaci tylko co drugi temat to jak przeżyć do 1 za 1000 zł.
 8. A ja powiem inaczej. Jezus nauczał że człowiek ma wolną wolę i tego będę się trzymał. Jeżeli nawet grzesze to nie będzie mnie z tego rozliczał ani pedofil w sutannie, ani wszystkowidząca osiedlowa Grażyna. Pismo Święte pomimo że układane przez ludzi pod dyktando cesarza rzymskiego jest mniej radykalne niż połowa obecnych fanatyków. Niektórzy już nie wierzą w Boga tylko w instytucje koscioła. A ten od wieków podąża za kasą i władza.
 9. A niby dlaczego ma nie pobierać, w końcu 500 nie zależy od dochodów. Patologi dać 500+ to ok ale uczciwie pracującym to już szczypie w oczy.
 10. Jeżeli się go wstydzisz to nie kochasz i tyle. A jeżeli naprawdę kochasz a boisz się konfrontacji z otoczeniem na zasadzie co ludzie powiedzą, to masz problem. Musisz zdecydować co jest dla ciebie ważniejsze facet na którym ci zależy czy opinia ludzi którzy predzej czy później i tak ci tyłek obrobiom.
 11. Cena skupu hurtowego z tego roku. Poza tym jak widzę co ludzie tu wypisują o cenach produktów rolnych w miastach to jestem w szoku. Dla większości hodowców zwierząt czy rolników nawet połowa tych cen jest nieosiągalna.
 12. Chłopak chodował w łódzkim kroliki przez kilka lat. Po kilku umowach gdzie cena skupu nie przekroczyła 40 zł zwinoł interes bo praca nie warta nakładów i czasu.
 13. Dokładnie tak i wykreśl z słownika wyrażenie nie umiem. Można coś robić lepiej lub gorzej ale wszystkiego da się nauczyć.
 14. Kur... A później mówią jak to rolnik ma niby dobrze. Kolega króliki sprzedawał po 35 zł do skupu.
 15. Chcesz mi wmówić że w ciągu tych kilku lat inflacja skoczyła o 300%
×