Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DANIEL

Zarejestrowani
 • Zawartość

  648
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Good

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Vanesso 95% mężczyzn i 89% kobiet przyznaje się do masturbacji. Więc nie można nazwać tego zboczeniem.
 2. Goście o inteligencji ameby, hejtujący połowę kafe tylko dkatego że założenie konta ich przerasta.
 3. Bredzisz chłopie tyle ci powiem. Skoro sporo zarabiasz to stwórz sobie jakiś zapas gotówki, taką poduszkę finansową na gorsze czasy. A później żyj jak chcesz jedź na wycieczkę, kup nowe auto, tv czy kompa bo po prostu masz na to ochote. A jeżeli sam stwierdzisz że nie o to chodzi, to znajdź sobie hobby które wypełni ci czas. Osobiście wybrałem na lato kajaki, a w sezonie jesien zima ASG. Dobra replika broni do ASG potrafi kilka tys kosztowac.
 4. I co w tym dziwnego. Ja i świeczkę caritasu kupię i do puszki WOŚP wrzuce. W końcu to moje pieniądze i jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy.
 5. Młoda jak się rodzice z tym pogodzili to i ty przyjmij to z podniesioną glowa. Jak chodziłem do szkoły też miałem w klasie koleżankę która wpadła i co z tego, przy wsparciu rodziców ukończyła szkołę średnią później studia. A teraz pracuje w zawodzie adwokat i nie narzeka. Najgorsze co możesz zrobić to się złamać i wmówić sobie ze to tylko twoja wina, w końcu ojciec dziecka też jakiś jest. Teraz wydaje ci się że dziecko to w twoim wieku tragedia, no i masz rację ale jak się już urodzi to wątpię żebyś chciała je komuś oddać. Po prostu weź się w garść i przyjmij odpowiedzialność za swoje czyny, na własne życzenie musisz teraz szybko wydorośleć.
 6. To raczej nie jest moim zdaniem oszczedzanie na żywności tylko rozsądne robienie zakupów. Znam ludzi którzy kupują wózek warzyw na jedną zupe, a później większość ląduje w koszu. W momencie kiedy kupujemy zdecydowanie wiecej niż potrzebujemy stajemy się zwykłymi baranami podarzajacymi za stadem.
 7. Inflacja inflacją może ma wpływ na koszty itp ale na bank nie duży na koszty warzyw czy owoców. W tym przypadku możemy mówić o poważnej ale spekulacji przy kwotach jakie otrzymuje producent, a jakie my musimy zapłacić jako końcowy odbiorca. I co najlepsze to trwa od wielu lat, a wszystkie rządy mają to gdzieś.
 8. Inflacja inflacją może ma wpływ na koszty itp ale na bank nie duży na koszty warzyw czy owoców. W tym przypadku możemy mówić o poważnej ale spekulacji przy kwotach jakie otrzymuje producent, a jakie my musimy zapłacić jako końcowy odbiorca. I co najlepsze to trwa od wielu lat, a wszystkie rządy mają to gdzieś.
 9. Dużym problemem jest też pokoleniowa zmiana nawyków. Teoretycznie kuchnia naszych babć była strasznie tłusta i nie zdrowa, ale ludzi z nadwagą było o połowę mniej niż dziś. Bo ludzie mieli więcej ruchu w życiu codziennym, brak telefonu, internetu wymuszał przemieszczanie się co za tym idzie spalanie kalorii. Mechanizacja przemysłu i innych dziedzin też zrobiła swoje. Bo dziś pracownik fizyczny jest nim często tylko z nazwy, a jego obowiązki to klikanie kilku guzików lub jazda wózkiem widlowym. W naszych czasach jak nie trenujesz to przeważnie przechodzisz w tryb salonowego niedźwiedzia i diety nie wszystkim pomogą to pokonać.
 10. Gdybym musiał to bym zrezygnował, czasami sytuacja może zmusić do wszystkiego. Ale z jedzeniem nie jestem w stanie oszczędzać, chociaż żona twierdzi że mam oszczedne nawyki. Ale dla mnie napisanie listy zakupów gotowane domowe obiady czy posiadanie własnego warzywniaka to po prostu norma. Jak to ktoś się kiedyś śmiał mój dziadek tak robił, mój ojciec tak robił to i ja będę tak robił akurat w tym przypadku.
 11. W najgorszym wypadku musiał mi wystarczyć net w telefonie. Co do zakupów to lista jest u mnie czymś standardowym. Drogie zachcianki mamy raczej w dziedzinie sprzętu rtv a nie przy jedzeniu. Żywność typu fastfood jem tylko jak trafi się nagły wyjazd i nie dam rady zachaczyc o dom. Pizza czy kebab jest do zrobienia w domowych warunkach i to lepszej jakości niż na mieście, kwestia wprawy. Druga i chyba najważniejsza sprawa to świadomość tego co jemy. Wychowałem się na wsi i mam pełną świadomość jak wygląda produkcja wszystkich pseudo eko produktów. Chcesz mieć coś naprawdę eko to wyprodukuj to sam.
 12. Eh to wasze eko z lidla, szkoda słów.
×