Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gejbi_bejbi

Miłość

Polecane posty

Gość Gejbi_bejbi

Chłopak który mi się podoba jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, od jakichś 3 miesięcy niestety ma dzoewczyne, nasz kontakt jest specyficzny: często mamy małe sprzeczki, jesteśmy ze sobą szczerzy, on mówi mi wszystko i lubimy spędzać ze sobą czas. Jego dziewczyna nagle stwierdziła że jest zazdrosna i kazała mu ograniczyć ze mną kontakt. Ten chłopak podczas całej naszej przyjaźni dużo razy mnie ranił j zachowywał się źle wobec mnie mimo to zawsze byłam dla niego jedna z najważniejszych osób w życiu i biorąc pod uwagę moje uczucia zawsze potrafiłam mu wybaczyć. Przekazał mi to w bardzo zły sposób i stwierdziłam że może to znak aby zakończyć naszą toksyczną relacje tym bardziej że dzień po tej pisemnej kłótni, która zaczęła się tym że mi to powiedział nakrzyczał na mnie w klubie i zaznaczył że według niego to że nasz kontak się skończy będzie tylko i wyłącznie moją winą. Nie wiem co mam o tym myśleć i tak naprawdę Nie wiem co powinnam zrobić i jak powinnam się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd ma rację. To Twoja wina, ale nie tylko... Jego dziewczyna ma rację. Ty powinnaś uszanować ich związek. On powinien uszanować swoją dziewczynę skoro chce z nią być. Wniosek... Musisz się z tym pogodzić. Bo miłość to nie tylko branie tego co chcesz. To także poświęcenie siebie.... Gdy kochasz tak naprawdę... to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×