Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktyka niewypał

Większość kobiet nie wie co to kochać, wiedzą tylko co to wymagać

Polecane posty

Gość taktyka niewypał

i kalkulować, dlatego tyle nieszczęśliwych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów nie wie, co to kochać. Wiedzą tylko co to ******** c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem facetem i też się z tym zgodze, tylko dlaczego kobiety wybierają tych dupków? Zagadka tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak kochamy to wam to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony normalny
kobiety wolą badboyów, a dopiero jak dostaną po doopie to zaczynają mądrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy badboy niż ciepłe kluchy. Nawet jak nie wyjdzie, to będzie co wspominać. A z ciepłymi kluchami ani nie będzie wspomnień ani nie nadaje się to to do związku. Tylko narzekać na kafeterii potrafi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestem facetem i też się z tym zgodzę, tylko dlaczego kobiety wybierają tych dupków? Zagadka tysiąclecia. xxx Chętnie odpowiem na tę zagadkę. Nie wybierają "dupków" tylko trafiają na takich. Ja już zwątpiłam czy są jeszcze NORMALNI FACECI na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybierają "dupków" tylko trafiają na takich. Ja już zwątpiłam czy są jeszcze NORMALNI FACECI na tym świecie. trafić to można w g...na drodze, jesli chodzi o z wiązki to chyba nie dostajesz ich z przydziału tylko wykazujesz jakaś aktywność w wyborze prartnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Chwila, chwila... Piszesz tak, jakby mężczyźni stali na ulicy i można byłoby wybierać-przebierać jak w sklepie. O! To byłby prawdziwy komfort ! Bądźmy szczerzy: facetów jest zdecydowanie mniej a przy tym wielu z nich zajętych więc z góry "odpadają". Poznaje się wiec jednego, drugiego, trzeciego i wciąż jest "klapa" z różnych powodów. Mężczyźni są teraz mało dojrzali, mało poważni, obce jest im słowo "odpowiedzialność", są niestabilni emocjonalnie. Eh! Dużo by pisać o tym. W jednym takim nawet zdążyłam się zakochać a teraz chodzę ze "złamanym sercem" i liżę rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.24 co i tak nie zmienia faktu, ze wchodzisz w relacje z byle kim, a to jest jednak twój wybór ze ryzykujesz z tym facetem cos bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To chyba dupki trafiają na WAS, bo przecież wy nie podrywacie ich tylko oni was, więc to oni polują na takie które są ułomne i dają się łatwo wyrolować, wina nie wędkarza tylko ryby że się złapała bo głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama wybrałaś to że dajesz dupkowi dostęp do swojej osoby, dlaczego nie potraficie po prostu powiedzieć NIE, i spławić dupka? Ano bo jesteście durne desperatki, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no więc macie te "wspomnienia", często w postaci s********o bachora i złamanego serca, a badboy sp*******ił innej robić "wspomnienia", głupie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wchodzę w relację. Po prostu poznaję, spotykam się i obserwuję takiego w różnych sytuacjach. Czy jest to "byle kto"? Nie wiem. Staram się nie zadzierać nosa i dać szansę każdemu. Dla mnie u mężczyzny liczy się charakter: "męskość" w sensie- decyzyjność i to, żebym czuła się przy nim dobrze i bezpiecznie a nadto cenię sobie wzajemną szczerość. To jest dla mnie podstawa. Reszta- do dogadania przy wzajemnym poznaniu się. Po dotychczasowych doświadczeniach stwierdzam, że chyba wymagam zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie autor uderza do takich 10/10 i wielce zdziwiony, że to ksiezniczki hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×