Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość pełen nadziei

Napisałem dzisiaj do 8 (!) dziewoj na portalu

Polecane posty

Gość gość pełen nadziei

4 naprawdę piękne, 3 przeciętnie ładne i 1 obiektywnie mówiąc brzydka. 1 z tych pięknych nie odpisała na moją wiadomość, pozostałe siedem dziewoj jeszcze nie przeczytało mojej wiadomości więc czekam. Jeśli żadna z nich, nawet ta brzydka, nie odpisze to chyba się zawyję z żalu i będę zapuszczał sobie Merk & Kremont "Sad story" i beczał przy tym "now he don't talk too much, talk too much, he's propably given up, given up" bo sam będę się tak czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to może do mnie napisałeś...sorry ale jak masz twarz gnoma to po co zarywasz do ładnych kobiet? Ja zwykle odczytuje wiadomości ale mało komu odpisuje, musi mi się naprawdę ktoś spodobać, nie jestem desperatką, a niektórzy tacy facec***iszą że...coś okropnego i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapodaj e-maile dziewczyn, podziel się..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na 8 marca złożyłem życzenia 5 przypadkowym kobietom zaglądającym na mój profil Wszystkie odpowiedziały, tylko jedna 4 lata starsza nie, ale zaglądała na drugi dzień mi na profil. Kiedyś napisałem do 10-ciu, 2 lub 3 odpisały, w tym jedna oczkiem. Dłuższe popisanie było z jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pełen nadziei
no, czyli jesteś typową damulką z portalu która uważa się za nie wiadomo co. Skąd wniosek gamoniu żeński że mam "twarz gnoma"? Widziałaś mnie żeby oceniać? A sama uważasz się za nie wiadomo jak piękną i tylko modelom odpisujesz? To czemu w realu sobie nikogo nie znalazłaś skoro wy, kobiety, macie 20 razy łatwiej znaleźć partnera. Aha, i jeszcze pewnie narzekasz że tak trudno znaleźć porządnego faceta, może zacznij szukać wad u siebie bo po Twojej wypowiedzi widać żeś gamoń :) Porządnych to ty odrzucasz, odrzucasz tych na których nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pełen nadziei
23:23 napisałem, że na portalu, więc maili do nich nie mam. A linków do ich profilów nie podam, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się łapie sto srok za ogon to co się dziwisz że wszystkie odlatuja. Wpisywanie do każdej to jak desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widać że frustrat i intelektualne dno :D Jak tak się odnosisz do kobiet to nic dziwnego że żadna cię nie chce. I tak, odpisuje tylko modelom, na twarz gnoma nie mam zamiaru patrzeć a co dopiero się z kimś takim zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:35 a co, mam zachwycić się jedną wspaniałą nieznajomą, napisać do niej i tylko do niej, zabiegać przez miesiąc a jeśli ona nie raczy odpisać to dopiero wtedy ostrożnie pomyśleć o następnej? Od tego jest portal że jest dużo profili, duża różnorodność i większa szansa kogoś poznać, jak z kimś nawiążę jakiś sensowny kontakt to nie piszę później do 10 kolejnych żeby powiększać szanse tylko skupiam się na tej jednej, już w jakimś sensie znajomej osobie. Ale póki wszystkie są dla mnie równie anonimowe to co szkodzi pisać do możliwie dużej liczby osób? Nie do KAŻDEJ, bo to byłaby desperacja, ale do iluś tam wybranych to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:43 odnoszę się do kogoś (bez względu na płeć) mniej więcej tak jak ktoś się do mnie odnosi, z wzajemnością. "Intelektualne dno"? Hm... i pisze to ktoś kto dzieli facetów tylko na dwie grupy: modeli z którymi może nawiązać kontakt, którzy są tego godni, a cała reszta to od razu ci z fizjonomią gnoma, nie ma nic pomiędzy, żadnych stanów pośrednich. Aha, model może być po podstawówce, ważne że model :) I model ma to do siebie że też się ceni i jak będzie miał możliwość to znajdzie sobie taką która nie rejestrowała się na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Hehe :) Tak to sobie tłumacz. Niech każdy szuka partnera na własnym poziomie, za wysokie progi proszę pana...Gdzie napisałam że tylko wygląd najważniejszy? To ty zakwalifikowywałeś od razu dziewczyny pod względem urody, ładnie o tobie świadczy hipokryto. "I model ma to do siebie że też się ceni i jak będzie miał możliwość to znajdzie sobie taką która nie rejestrowała się na portalu." O Boże, Boże zarejestrowałam się na portalu, jestem skażona, trędowata, ojejku jejku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakwalifikowałem, ale nie pisząc które są lepsze a które gorsze, po prostu możliwie obiektywnie stwierdziłem że 4 były naprawdę urodziwe, 3 takie bardziej przeciętne a jedna taka niepiękna, każdy ma inny wygląd i oceniam wygląd ale nie osobę na podstawie wyglądu. Z tym "za wysokie progi" to sobie daruj bo nie masz gwarancji że bym do Ciebie napisał, nie wiem jak wyglądasz i jaki masz profil - nawet jak dziewczyna jest bardzo ładna a w opisie wstawia ... albo "jestem jaka jestem", albo "napisz a się przekonasz", czy "trudno opisać siebie" to z automatu podejmuję decyzję: "nie pisać" bo jeśli dziewczyna nie umiała napisać czegoś sensownie o sobie to nie chce mi się z nią rozmawiać. Tym samym obalam twoją tezę że kwalifikuję kobiety tylko na podstawie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z kobietami wszystkie lecą tylko na wygląd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to portal autorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większosc tych super dziewoi jest dla idiotów a po to by portal się kręcił>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×