Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które wit. mają i JOD i DHA w wystarczającej ilości,bo chyba NIE MA TAKICH!!!!

Polecane posty

Gość gość

Biorę Pregna Plus. Jodu ma ok, DHA prawie wcale :o Tyle, że na opakowaniu jest napisane o DHA :o Jeśli nie chciałabym brać kilku tabletek to jakie wybrać aby te dwa składniki były w wystarczającej ilości????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znac zapotrzebowanie w ciazy, najlepiej ustal to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej DHA ma mama dha premium plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz brać mieszankę wybuchową wszystkiego? Kupujesz osobno dokładnie to, co masz suplementować, i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich, ja biorę pregnę plus ale tam dha są śladowe ilości dlatego biorę do tego samo dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jod i dha ma mama dha premium plus, z tego co wyczytałam to jodu 9250mg a dha 37 g, ja dzięki niej miałam idealne wyniki,ale wiadomo, że trzeba tez zdrowo jeść i dzieki wielu produktom naturalnie dostarczymy wiele witamin i minerałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę pregne plus i jem ryby, nie mam potrzeby brać dodatkowego dha - tak uważa mój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

No właśnie u mnie najlepiej sprawdzimy się jedne tabletki, które maja nie tylko jeden składnik, ale cały pakiet, brałam te co moja poprzedniczka i wyniki badan były super, ale rzeczywiście ważne jest, żeby większość nadrabiać zdrowa dieta
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Ja przez cała ciąże brałam mamędha plus i miała i kwasy dha i jod i to były w sumie jedyne tabletki, które brałam i nie musiałam innych, bo jak jeździłam na badania, to za każdym razem miałam w normie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombi8

Ja też brałam mama dha premium, ale to nie tylko to miałam w ciąży. Odkąd pamiętam mam skłonności do anemii, więc w trzecim trymestrze dodatkowo jeszcze miałam saszetki z żelazem. Gdyby nie to, to mama dha premium spokojnie wystarczyłyby mi jako suplementacja zdrowej diety w czasie ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×