Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dziewczyna nie chce się przy mnie rozebrać a co dopiero mówić o seksie

Polecane posty

Gość gość

Część, mam taki problem jestem z dziewczyną kilka miesięcy i nie mogę nic ugrać aby uprościć z nią seks. Nawet nie mogę ściągnąć jej stanika bo się broni i chowa, nawet gdy coś przymierza to wejść mogę tylko gdy się już przebierze. Nie miałbym problemu gdyby nie fakt, że ze swoim byłym uprawiała już seks, spala u niego po nawet krótszej znajomości niż nasza... Nie wiem może ze mną jest coś nie tak. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerznij ja dobrxe rozbierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbieraj ja caluj piesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zwyczajnie nie możesz z nią o tym porozmawiać? Może nie czuje się przy Tobie bezpiecznie? Albo powiedziałeś coś, co ją ''wycofało''? Może ją krytykowałeś, albo usłyszała, jak krytykujesz inne i pomyślała, że nie spełni oczekiwań? Może ma jakiś uraz? Do Ciebie, albo w ogóle... Jeśli nie potrafisz się komunikować z partnerką, tylko biegniesz z idiotycznymi pytaniami na śmietnik-forum, to nie dojrzałeś do związków, odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana na 180 u ciebie, skoro ona nie ma ochoty, ubierasz sie i wychodzisz, mowisz sorki, ale nie daje rady nabuzowany seksem przey dziewczynie, daj mi znac jak ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kajkosz napisał:

zmiana na 180 u ciebie, skoro ona nie ma ochoty, ubierasz sie i wychodzisz, mowisz sorki, ale nie daje rady nabuzowany seksem przey dziewczynie, daj mi znac jak ci przejdzie

odpisujecie na post z 2018 roku - po tylu latach już pewnie ściąga nie tylko stanik ale też majtki i wie co dobre

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2021 o 13:59, ddt60 napisał:

odpisujecie na post z 2018 roku - po tylu latach już pewnie ściąga nie tylko stanik ale też majtki i wie co dobre

Coś w tym może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×