Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomocnik Okienny

Okna i Drzwi

Polecane posty

Gość Pomocnik Okienny

Witam, Jesteśmy Polskim producentem Okien i Drzwi. Nasza Firma to Roofex High Technology Windows która mogą państwo odwiedzić na stronie : www.roofex.pl lub na Facebooku :) Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy/ porady w doborze odpowiednich okien proszę się nie krępować i pisać:) Jestem w stanie zrobić dla Państwa szybką i darmową wycenę. Serdecznie zachęcam do kontaktu to nic nie kosztuje a na pewno ułatwi podjęcie trudnych decyzji w doborze okien czy drzwi :) Wszelkie pytania proszę kierować na mojego meila: gosia@roofex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem w Radomsku Okno Plus do siebie do domu, można tę markę na Krasickiego znaleźć. Obsługa bardzo fajna, kompetentna, w zasadzie dużo nie musiałem mówić, wystarczyło kilka konkretów, wymiarów i dobrali mi takie przeszklenia jakich potrzebowałem. Oferta producenta jest do sprawdzenia na http://oknoplus.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaltarkowski

Co do okien to ja bym nie kombinował i wybrał któregoś ze sprawdzonych producentów. Raz kupiłem w ciemno i od tamtej pory postanowiłem że nigdy więcej. Aktualnie mamy u siebie Drutexy aluminiowe i ciężko mi cokolwiek złego o nich powiedzieć. Stosunek ceny do jakości idealny. Okna same w sobie wyglądają dobrze, a co najważniejsze - sprawdzają się w swoich zastosowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia80

Faktycznie wybór właściwych okien może być dosyć trudny. Ja postawiłam na tradycyjne okna z drewna. Posiadają elegancki design oraz bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną. Okna zamówiłam od firmy www.muszynscy.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie ostatnio bardzo zainteresowala oferta firmy www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Praktycznie cała stolarka do domów pasywnych dostępna w OknoPlus, więc to było takie moje małe odkrycie, żeby nie jeździć po wielu salonach, tylko wszystko w jednym miejscu załatwić. Dzwoń do mojego gościa od okien w Poznaniu, 792 046 490. Pytaj o OknoPlus i dopasowanie okien do budownictwa energooszczędnego/pasywnego, a na pewno ci pomogą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×