Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów a masturbacja

Polecane posty

Gość gość

Pytanie wyłącznie do łysiejących panów. Czy czuliście od zawsze od kiedy pamiętacie ochotę na masturbację i czuliście pożądanie do kobiet nawet gdy mieliście po 5-8 lat? Nikt u mnie w rodzinie nie jest łysy ale odpowiada za to testosteron i jego pochodna. Zawsze miałem problem z gigantycznym libido, dosłownie od zawsze. Jestem ciekawe czy to może mieć coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem łysiejącym panem, ale co masturbacja ma wspólnego z łysieniem? :O Ja tam wręcz słyszałam, że od tego to rosną włosy na palcach :P ;) A na poważnie, znam pana, który jest 100% aseksualny i kompletnie łysy, a nie ma jeszcze 30stki. Masturbacja w wieku 5 lat nie jest niczym nienormalnym. Myślę, że jakiś pociąg do płci przeciwnej również. Pamiętam, że jeszcze do szkoły nie chodziłam i po obejrzeniu filmu Robinhood, gadałam, że jak urosnę to zostanę jego żoną :D bo mi się po prostu podobał jako facet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej masturabcji wypłukujesz z organizmu około 1mg cynku. Jeżeli nie masz zdrowiej diety jak sportowcy i robisz to więcej niż 1 raz dziennie to bardzo często jest przyczyną  - niedobór cynk objawia się ogólna słabą kondycją włosów. Tu możesz poczytać o uzupełnianiu cynku http://nerwica.vegie.pl/terapia.html. A o objawach niedoboru więcej powie ci google, bo są bardzo rozległe i niejednoznaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×