Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wakacje

Polecane posty

Gość gość

Pomóżcie mi uzbierać pieniazki na wakacje. :( Nigdy nigdzie nie byłam z mężem ,a chcemy pojechać nad Polskie morze a brakuje nam 1500zl na ten wyjazd. Mieszkamy od poczatku na wsi,i nigdy się z niej nie ruszyliśmy aż do teraz gdzie mamy już swój wiek a ostatnim marzeniem naszym to coś zwiedzić, nigdy nie widzieliśmy morza :( Zorganizowałam z mężem na ten cel zrzutkę ,każda złotówka jest cenna ,pomóżcie spełnić nasze marzenie https://zrzutka.pl/2jwmnr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10zl poszło:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Suarez
Nie każdy może sobie pozwolic na Chorwacje no chyba ,ze się jedzie w parze z chłopakiem/mężem . Ale jak w 4 osobowej rodzinie to juz jest ciężej . Poza tym Chorwacja nie jest już taka tania jak kiedyś. Ja bardzo polecam na wakacyjny wypad Bieszczady . Piekne miejsce , niezatłoczone w porównaniu do tych przereklamowanych miejsc. Bardzo tez polecam Dom Gościnny Borsuczyna. piekny pensjonat z przemiłą obsługa pani Eli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioszkaT
Teraz możesz znaleźć takie promocje w biurach podróży, że wyjdzie taniej niż w Polsce. My jedziemy do Hiszpanii z Coral Travel i mamy bardzo atrakcyjną ofertę, hotel w świetnej lokalizacji, wysoki standard. Poelcam teraz poszukać promocji. Tu możecie zerknąć na promocje w biurze: https://www.coraltravel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest dobre i spradzone biuro! sama byłam z nimi z 3 razy na wakacjach i wszystko super i dobrze zorganizowane. w tym roku celuję w Egipt z nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×