Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ger123

Żona nie chce się kochać

Polecane posty

Gość ger123

Jestem po ślubie przeszło 17 lat od jakiegoś czasu żona w ogóle nie chce zbliżeń ze mną. Wcześniej nie było żadnych problemów w tym temacie. Teraz tak od niechcenia jak ja w sumie przymuszę. Nie wiem co się stało. Ubiegając komentarze moja fizyczność się poprawiła siłka zdrowa dieta itp. Mamy stabilna sytuacje finansową. Ostatnio skończyliśmy budowę nowego domu, żona ma nowe auto itp. I qwa nie wiem co się nagle stało. Jak ja pytam czemu nie chce oprawiać sex-u to że potem albo zmęczona itp. Wcześniej prosiłem inicjowałem spotkania obecnie nie robię w tym temacie nic a ona w ogóle podchodzi do tematu jakby sex już jej nie był potrzebny ja mam 39 lat żona 38. Czy ona ma kogoś choć wydaje mi się że była zadowolona z naszego pożycia i nagle nic?? O co może chodzić proszę o kulturalne i tematyczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLasyka, żona ma za nudno z Tobą. Nie musi się o nic starać. Wprowadź elelemnt zazdrości. Nic tak nie poprawia takiej relacji jak seksowna koleżnka obok Ciebie.... Możesz porozmawiać z żoną otwarcie bądź bawić się w sztuczki. Jeśli jest mądra polecam to pierwsze jak nie.. Cóż poczytaj kobietopedię, tam kobiety są rozpracowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333eww
ale z kim nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym miała męża oj to wieczorkiem to był tylko mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie tak mówicie, jak macie już później wszystko to mąż nie wystarcza, potrzebny badboy aby wam emocji zapewnić, nawet jak zdradzicie to przecież wina męża, co z tego że mieszkasz w pięknym domu, mąż kupił nowy drogi samochód jak brakuje emocji bo jest już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiej jakiś gadżet erotyczny albo seksowną koszulkę babydoll... Przeleć ją w innym miejscu niż w domu. Np w samochodzie lub przymierzalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundrala
Dnia 14.03.2018 o 16:21, Gość gość napisał:

KLasyka, żona ma za nudno z Tobą. Nie musi się o nic starać. Wprowadź elelemnt zazdrości. Nic tak nie poprawia takiej relacji jak seksowna koleżnka obok Ciebie.... Możesz porozmawiać z żoną otwarcie bądź bawić się w sztuczki. Jeśli jest mądra polecam to pierwsze jak nie.. Cóż poczytaj kobietopedię, tam kobiety są rozpracowane..

Kobiety rozpracowane! Dobre!!!! Sama nie wiem co w danym momencie zrobię, a Wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest kilka opcji do tego co piszesz . Albo ma kogoś i z dwoma na raz to spać nie chce bo w sumie to obrzydliwe i może być zakochana - telefon do przeglądu .

Może być znudzona zawsze chcesz by cię ujezdzila a później prosisz o loda 😎

Albo ma jakąś depresję od natłoku wydarzeń praca , budowa domu . Zabierz ją gdzieś gdzie się odprężyć będzie mogła wymyśl coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×