Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradził mnie poraz kolejny

Polecane posty

Gość gość

bardzo duzo razem przeszliśmy,znamy sie kilka lat, niestety jest to typ podrywacza, w pierwszych 6miesiacach zwiazku doszlo do 4zdrad z jego strony (w zadnym wypadku nie byla to fizyczna) po ktorych zdecydowalam sie zakończyc ten związek.Setki wiaxomosci od niego,płacz, blaganie zebym wrocila. W miedzy czasie mialam kogos innego lecz to nie bylo to samo. Zdecydowaliśmy sie sprobować na nowo po 10 miesiacach przerwy. Naprawde w tym momencie myslalam ze sie zmienil,bylo widac ze jest mu beze mnie zle, mowil naszym znajomym że nie chce nikogo innego dlatego postanowilam mu na nowo zaufac. Jak się wczoraj okazało znowu ma inną na boku, rozmawiając z nim o tym, płakał i mówił ze potrafi sie dla mnie zmienic tylko muszę dać mu ostatnia szanse. Ja juz naprawde nic nie rozumiem, tak to płacze, potrafił sie okaleczac z mojego powodu, a jak tylko jest okazja to leci do innej. nie mam pojecia co mam z tym zrobic,wiem ze go kocham i ze nie bede z nikim innym szczesliwa,nie potrafie przekreślić tego wszystkiego co z nim przeżyłam,jest to moja pierwsza taka milosc. co myślicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odejdź od niego definitywnie i utnij z nim kontakty . Zablokuj numer telefonu, portale społecznościowe. Jeśli będzie Ciebie szantażować, że sobie zrobi krzywdę to zawiadom jego bliskich lub inne służby, to już jest choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy „doszło do 4 zdrad, ale żadnej fizycznej”? Co konkretnie zrobił, bo jeśli było to walenie konia do p****la, to wybacz, ale kwalifikowanie tego zachowania jako zdrady jest dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykał się z innymi, jakieś smsy, dawał im nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie smsy? Jakie nadzieje? Autorko, wokół nas są ludzie, z którymi się kontaktujemy, znajomi, przyjaciele, współpracownicy. Na razie nie napisałaś nic, co świadczyłoby o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 to niej twoja ukochana pisze smsy do innych facetów " masz piękny kolor oczu " ciekawe jak to zakwalofikujesz , trzeba patrzeć na sytuację z każdej strony , z własnego doświadczenia wiem że jak kobieta coś podejrzewa to ma rację i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij z nim kontakt jeśli potrzebuj***ajerowac inne to znaczy że odejdzie jak się na prawdę jakąś lepszą od ciebie nadarzy , znam to z życia , i nie wierz w jego nędzny szantaż , mój mnie sztanazowal tak 5 lat ze jak odejdę to się zabije , i w końcu sam odszedł ode mnie nie patrząc ma nic , to zwykły MANIPULATOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były też się okaleczal i szantazowal, zalowalam go a to najgorsze co mogłam zrobić , dzwon po psychiatryk, on prędzej czy później cię zostawi z hukiem ale najpierw cię wykonczy psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To emocjonalny debil zdradź, płacze, hlasta sie a ty jeszcze sie zastanawiasz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz że on jest zwykłym psycholem który cię nie kocha za grosz tylko się tobą bawi ? Manipuluje i robi kisiel z mózgu , jak najdalej od toksyka bo się latami z tego nie wyleczysz, to psychol jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:17 - dlatego pytam JAKIE smsy, bo jeśli pisze o pięknych oczach i kolacji ze śniadaniem to co innego, a jeśli pisze “możesz mi pożyczyć 100 do pierwszego” to co innego. Zakładam też, że autorka jest przynajmniej w miarę normalna, a nie spełniałaby tego warunku, gdyby po 4(!) faktycznych zdradach nadal była z kolesiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ci jeszcze wytnie numer i ja ci to gwarantuje , jeśli się szanujesz to odejdź raz na zawsze , mówię ci ja z takim byłam i mnie terroryzowal tak samo jak twój , a na koniec sam odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie nie tnie bo cię kocha tylko się tnie z nienawiści ze smiesz od niego odejść , on jest takim psycholem że jest nawet w stanie się pociąć żebyś ty się poczuła jak szmata do podłogi , żebyś ty się poczuła winna jego krwi i cierpienia , ty się litujesz nad potworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy moi poprzednicy maja racje. Autorki, on nuż nie raz Cie zdradzi zdradzać będzie zawsze gdy z nim zostaniesz! Kobieciarze się nie zmieniają! Setki takich wątków już było, poczytaj sobie. Nie miej złudzeń, szanuj się i odejdz od niego, urwij kontakt. Z czasem zapomnisz o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×